MojAndroid

Operátor 4ka oslavuje svoje už 7. výročie od vstupu na trh. Svojim zákazníkom tak ponúka menšiu pozornosť za ich vernosť. Klientela tohto operátora už dosahuje cez 603-tisíc zákazníkov. Správy sú zavesené na oficiálnej stránke 4ka.

4ka podaruje 1 GB dát za vaše verše či tip na zlepšenie

4ka okrem hlasových a dátových služieb pre mobily od tohto roka ponúka aj domáci optický internet a TV služby po celom Slovensku. Oslavou siedmeho roka existencie je 1 GB dát pre zákazníkov. Ako ich však aktivovať? Vysvetľuje Marek Jánošík, vedúci produktového oddelenia 4ky:

„Pre všetkých mobilných zákazníkov sme pripravili GIGAntickú vinšovačku. Ako poďakovanie dáme 1 GB dát na mesiac zadarmo pre všetkých, ktorí si ho aktivujú priamo v appke Moja 4ka. Jediné, čo chceme na oplátku je, aby nám zákazníci poslali milý vinš či tip na zlepšenie.“

„Mysleli sme aj na našich zákazníkov služieb pre domácnosť, pre ktorých sme sprístupnili plnú ponuku viac ako 111 TV kanálov v našej 4ka TV, aby prežili so 4kou pekný víkend.“

Takzvaná GIGAntická vinšovačka sprístupňovala balík 1 GB dát na 30 dní zadarmo. Aktivácia bola možná od 3. októbra až do 5. októbra v aplikácii v časti z označením “Vinšovacia GIGA”. Cez túto funkciu ste mohli napísať narodeninový vinš či krátku básničku pre 4ku.

Pre zákazníkov, ktorí si do 9.10. 2022 zakúpia mobilný telefón s hociktorým z paušálov SLOBODA cez e-shop www.4ka.sk, dostanú ako darček malé prekvapenie. Tým je napríklad powerbanka, selfie svetlo na mobil (Ring light) či “selfie” tyč.

Všetky TV kanály na víkend zadarmo

Narodeniny štvrtého slovenského operátora si užijú aj zákazníci fixných služieb. 4ka odomkne prístup pre všetkých zákazníkov ku kompletnej ponuke TV kanálov svojej digitálnej televízie 4ka TV. Platí, že celý víkend od 7. októbra až po 9. október budú môcť sledovať viac ako 111 televíznych staníc vrátane obľúbených filmových kanálov Filmbox, dokumentárnych kanálov Discovery a Viasat či športových staníc Eurosport či Sport 1 a Sport 2. Ak sa vám nebude zdať, že ich máte sprístupnené aj vy, operátor odporúča vykonať reštart prijímacieho zariadenia alebo TV aplikácie či už v mobile alebo na televízore.

Náš tip
Program a súťaže: Toto vás čaká na Smart Roadshow 2022 v Košiciach
6.10.2022

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+