MojAndroid

O2 v rámci svojej druhej fázy výstavby vlastnej 4G LTE siete prinieslo 4G signál do ďalších 16  lokalít na Slovensku. V druhej fáze pokrývania pribudlo ku  krajským mestám, pokrytým ešte minulý rok, už 177 nových lokalít. Operátor sa tak úspešne blíži k plánu pokryť do konca roka až 66 % populácie Slovenska.

O2 spustilo 4G LTE sieť v 16 nových lokalitách

K doteraz pokrytým lokalitám pribudlo minulý týždeň 16 nových miest a obcí, v ktorých budú môcť zákazníci surfovať v 4G sieti. Konkrétne ide o mestá a obce a ich okolie: Bytča, Čadca, Revúca, Tornaľa, Dovalovo, Vavrišovo, Liptovský Peter, Liptovský Hrádok, Liptovský Mikuláš, Námestovo, Štrba, Krompachy, Kluknava, Richnava, Víťaz a Ovčie. Okrem toho pokrylo O2 signálom 4G aj úseky diaľnice D1 pri Dovalove, Vavrišove, Liptovskom Petrovi a Štrbe.

Zdroj: tlačová správa

23.11.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+