MojAndroid

Existuje niekoľko názorov na to, či používať živé tapety, alebo nie. Osobne sa musíme priznať, že sme skôr zástancami jednoduchých tapiet, na ktorých sú menej výrazné tvary a sú dobre čitateľné. Avšak aplikácia 3D Image Live Wallpaper nás zaujala na prvý pohľad. A nielen nás. Je totižto veľmi jednoduchá a pritom tak efektná, že sme vám o nej museli napísať. A prikladáme aj video.

Autor tejto aplikácie – Opotech – má na krku už viacero populárnych titulov v oblasti živých tapiet. Za všetky môžme spomenúť tapety GyroSpace 3D, či Radiant Particles. Svojim spracovaním patria tieto tituly medzi špičku, čo sa dá povedať aj o aplikácii 3D Image Live Wallpaper. A načo vlastné táto aplikácia slúži?

      

Pomocou polohy vášho akcelerometra (gyroskopu) dokáže premeniť hocijakú z vašich tapiet na 3D tapetu bez nutnosti 3D displeja. Tapete totižto pridá akúsi hĺbku a tým, že zariadenie nakláňate do strán, sa tapeta pohybuje a vy máte pocit, akoby ste sa pozerali na 3D objekt. Ako táto tapeta funguje, si predstavíme aj v nasledujúcom videu.

Ak sa vám živá tapeta 3D Image Live Wallpaper zapáčila, môžete si ju zakúpiť z Google Play Store priamo pomocou nášho widgetu nižšie. Cena za túto aplikáciu je stanovená na 1,24€, čo nie je až tak veľa. Ak ste sa rozhodli túto tapetu kúpiť, napíšte nám do komentárov, ako sa vám páči a ktoré z nastavení používate pre vytvorenie čo najviac reálneho 3D vzhľadu.

Verzia: 4.0.3
Aktuálna cena: 1,24 €
Verzia: 4.0.3
Aktuálna cena: 1,24 €

26.11.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+