MojAndroid

Rozmýšľate kam večer vyraziť do mesta? Už viac nemusíte, pretože aplikácia Kamdomesta vám to sama prezradí. Všetky podujatia, či už filmy, festivaly, koncerty výstavy alebo iné, tu nájdete prehľadne zoradené podľa kategórií a miest. Hneď po spustení aplikácie si tak môžete začať vyberať z aktuálnej ponuky.

Aplikácia tiež umožňuje prezerať udalosti podľa dátumu, ktorý si môžete zmeniť podľa vlastnej vôle v pravom hornom rohu obrazovky. Rovnako si môžete zvoliť aj iné mesto a vybrať len konkrétnu kategóriu, o ktorú máte momentálne záujem. Takže, už ste si vybrali dátum, svoju obľúbenú kategóriu a teraz si stačí už len vybrať to čo vás zaujalo. Kliknutím na položku v zozname sa objavia bližšie informácie o podujatí vrátane jej termínov konania. Podrobnejšie informácie nájdete vždy na oficiálnej stránke aplikácie kliknutím na tlačidlo “zobraziť na webe”.

Kamdomesta je výbornou pomôckou pre všetkých, ktorí sa náhle ocitli v meste so svojimi priateľmi alebo priateľkou a nevedia kam sa vydať. Teraz je to otázkou len niekoľkých kliknutí. Aplikáciu môžete zadarmo stiahnuť z Google Play Store.

— Sťahuj Kamdomesta —

21.3.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+