MojAndroid

Novinky z prostredia Android smartfónov, aktuálne informácie o aktualizáciách, úniky informácií, ale aj rekapitulácia mimoriadnych udalostí za uplynulý týždeň. Aj to nájdete v rámci nášho nového pravidelného seriálu Zhrnutie týždňa!

Náš tip
ZHRNUTIE TÝŽDŇA: Android smartfóny (21/2018)
Náš tip
ZHRNUTIE TÝŽDŇA: Android aplikácie (21/2018)

Xiaomi Mi 8, Mi 8 SE, Mi 8 Explorer Edition | Oficiálne predstavenie

Čínska spoločnosť Xiaomi prináša svoj nový vlajkový model pre rok 2018. Ide o zariadenie Xiaomi Mi 8, ktorý nesie označenie zároveň aj ako výročný smartfón. Práve tento čínsky výrobca totiž oslavuje 8 rokov svojej existencie. Spolu s novým vlajkovým smartfónom prichádza aj odľahčená verzia Xiaomi Mi 8 SE a špeciálna verzia Explorer Edition.

Náš tip
Xiaomi Mi 8, Mi 8 SE a Explorer Edition oficiálne: Nové vlajkové smartfóny pre rok 2018

Honor 7s | Oficiálne predstavenie

Honor oficiálne predstavil model 7s, ktorý by mal byť vstupným modelom do sveta smartfónov. Prinesie dobrú kvalitu v rámci počúvania hudby alebo pozerania videí na veľkom displeji. Tu sú informácie, ktoré o smartfóne vieme …

Náš tip
Honor 7s oficiálne predstavený. Toto ponúka

Motorola moto G5S Plus | Aktualizácia

Spoločnosť Motorola neváha a prináša novú aktualizáciu aj pre svoj minuloročný Android smartfón s veľmi dobrým pomerom cena/výkon. Nová softvérová aktualizácia prináša systém Android vo verzii 8.1 Oreo, a to konkrétne pre smartfón Motorola moto G5S Plus.

Náš tip
Motorola moto G5S Plus dostáva Android 8.1 Oreo | AKTUALIZÁCIA
Kliknutím na obrázok môžete pridať novú používateľskú recenziu smartfónu Motorola moto G5S Plus.

Nokia 2.1, Nokia 3.1, Nokia 5.1 | Oficiálne predstavenie

Spoločnosť HMD Global tento rok už predstavila vylepšenú verziu modelu Nokia 6 s názvom Nokia 6.1. Aktualizácie sa po oficiálnom predstavení v Moskve dočkali aj modely Nokia 2Nokia 3 a Nokia 5. Hlavnými zmenami prešli displeje na Nokia 3.1 a Nokia 5.1. Dočkali sa totiž moderného pomeru strán 18:9.

Náš tip
Nokia 2.1, Nokia 3.1 a Nokia 5.1 oficiálne: Vylepšené verzie pre tento rok!

Samsung Galaxy J7 (2017)

Spoločnosť Samsung postupne aktualizuje rôzne zariadenia na aktuálnu bezpečnostnú záplatu, pripadajúcu na máj 2018. Jedná sa o aktuálnu záplatu a chválime, že tento výrobca venuje pozornosť aktualizovaniu aj starších, nie úplne špičkových, vlajkových modelov. Samsung Galaxy J7 (2017) patrí k nim a aktualizácia pre tento model už bola oficiálne vypustená.

Náš tip
Samsung aktualizuje bezpečnostnú záplatu pre svoj model Galaxy J7 2017
Kliknutím na obrázok môžete pridať novú používateľskú recenziu smartfónu Samsung Galaxy J7 (2017).
3.6.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+