MojAndroid

Zdá sa, že problémy s produkciou najnovšej vlajkovej lode spoločnosti HTC sú preč. Do konca tohto mesiaca by sa výroba mala zdvojnásobiť, odstránené boli aj problémy s nedostatkom komponentov, s ktorými sa taiwanský výrobca potýkal hneď od začiatku. Hoci nový HTC One predstavil už vo februári, na pulty obchodov sa začal dostávať až v predchádzajúcich týždňoch. Na Slovensko dorazil len pred niekoľkými dňami. V nasledovných mesiacoch by malo HTC postupne navyšovať výrobu a pokryť tak dopyt po ich zariadení.

HTC-One-Slovensko-3

Spoločnosť HTC očakáva v 2Q 2013 navýšenie svojich príjmov na úrovni 63,6%. Výhliadky taiwanského výrobcu sú tak do budúcnosti pozitívne a očakáva sa, že príjem sa v tomto kvartáli navýši z 1,45 miliardy amerických dolárov na 2,4 miliardy. Uvidíme, ako sa mu bude nakoniec dariť s predajom vlajkovej lode. K lepším finančným výsledkom by mu však mohlo dopomôcť aj predstavenie smartfónu HTC M4 patriaceho do strednej triedy. Ten by mal podľa dostupných informácií disponovať podobným dizajnom ako HTC One, bude však menší a menej výkonný. Podrobnosti o HTC M4 nájdete v tomto článku => HTC M4: Zmenšený HTC One s výbavou strednej triedy.

Zdroj: androidauthority

17.5.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+