MojAndroid

Zdá sa, MI-One má u zákazníkov naozaj úspech. Mi-One je Android telefón od tradičného čínskeho výrobcu Xiaomi, ktorý sa vyhýba tradičnému Androidu a nahrádza ho alternatívnymi ROM. Výrobca predáva telefóny vo vlnách, viac zariadení naraz a posledný predaj, uskutočnený v online predaji dosiahol rekord v podobe 150 000 zariadení predaných za 13 minút!

MI-One je jedinečný telefón, ktorý používa alternatívne ROM  MIUI. ROM je jedinečná v tom, že kombinuje viacero operačných systémov dokopy a nevyhýba sa tejto kombinácii ani výrobca Xiaomi pri svojich zariadeniach.

MI-One   nepatrí k technologickému vrcholu na trhu, no poskytuje potrebný komfort. Obsahuje 4 palcový displej s rozlíšením 854 × 480, dvojjadrový procesor Snapdragon s taktovaním 1,5 GHz, 1 GB RAM a 4 GB úložný priestor s čítačkou MicroSD kariet. Predný fotoaparát má rozlíšenie 2Mpix a zadný fotoaparát 8Mpix.

Posledná „várka“ však naznačuje, že najbližšie týždne opäť MI-One nebude dostupný. Vysoký dopyt a nepravidelné cykly predaja robia z MI-One naozaj trhák na trhu.

Zdroj: UnwiredView

28.4.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+