MojAndroid

Trh smart hodiniek nemá tak veľkú predajnosť ako trh so smartfónmi, ale napriek tomu si vďaka svojim fitness funkciám a prepojeniu so smartfónom získavajú veľkú obľubu. Veľká časť zákazníkov ale stále uprednostňuje klasické hodinky a na fitness funkcie im stačia smart náramky. Najpopulárnejším je vďaka cene momentálne asi Xiaomi Mi Band. Spoločnosť Withings, ktorá ešte nedávno na krátku dobu patrila pod značku Nokia, teraz predstavila nástupcu svojho 5 rokov starého smart náramku s názvom Withings Pulse HR.

Náramok Pulse HR by mal byť priamou konkurenciou pre Fitbit Charge 3 a Garmin Vivosmart 4. Prichádza s pokročilým PPG snímačom tepu srdca, ktorý meria tep srdca každých 10 minút počas celého dňa. Trasu vášho cvičenia si môžete zaznamenať vďaka GPS čipu, ale je nutné mať so sebou smartfón s aplikáciou priamo od výrobcu. Celkovo je možne monitorovať až 30 rozličných aktivít, ktoré dokáže náramok sám automatický rozpoznať. Vďaka vodeodolnosti 5 ATM môže byť jednou z nich aj plávanie. Potešujúca aj udávaná výdrž 20 dní. Výrobca ale nešpecifikuje pri akej činnosti. Náramok by mal byť dostupný od 5. decembra za cenu 130 dolárov.

Náš tip
Nokia predáva smart divíziu Withings staronovému majiteľovi
15.11.2018
Zdroj: AndroidAuthority

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+