MojAndroid

Fanúšikovia smartfónov značky Samsung pozor! Ak patríte k tým, ktorí by sa radi stali hrdými majiteľmi aktuálnej vlajkovej lode tejto renomovanej značky, zbystrite svoju pozornosť! V spolupráci s oficiálnym zastúpením spoločnosti Samsung na Slovensku sme si totiž pre vás pripravili súťaž o jeden z TOP smartfónov na našom trhu – Samsung Galaxy S9.

Ako vyhrať Samsung Galaxy S9?

Zapojiť sa do súťaže je veľmi jednoduché. Stačí mať dostatočné znalosti práve o spomínanom smartfóne Samsung Galaxy S9 a výhra môže byť pri troche šťastia vaša. Nachystali sme si pre vás tri súťažné otázky s tromi možnosťami odpovede. Vašou úlohou je označiť správne odpovede pri všetkých troch otázkach, vyplniť svoje kontaktné údaje a potom už len počkať, či sa na vás usmeje šťastie a či vás vyžrebujeme spomedzi všetkých správne odpovedajúcich súťažiacich.

Samsung Galaxy S9 – špička na trhu

Zabojovať o účasť v žrebovaní sa v tomto prípade naozaj opláca, pretože cena je v skutku výnimočná. Vieme o čom hovoríme, pretože o jej kvalitách sme sa mohli presvedčiť aj u nás v redakcii, keď sme Samsung Galaxy S9 mali možnosť otestovať.

Samsung Galaxy S9 je hrdým nástupcom úspešného predchádzajúceho modelu. Ponúka prakticky nezmenený dizajn zo skla a kovu so zahnutými hranami displeja, ktorý aj tento rok patrí k úplnej špičke. Vďaka novému čipu Exynos 9810 a 4 GB RAM ide aj o výkonnostného šampióna. Predinštalovaný systém Android 8.0 Oreo s nadstavbou Experience UX ponúka množstvo funkcií a nastavení, ako sme v podaní kórejského giganta zvyknutí. Čerešničkou na torte je úplne nová kamera s 12MP snímačom a variabilnou clonou, vďaka čomu je možné nastavovať pri fotení ešte viac parametrov. Podrobnosti z nášho testovania sa dočítate v našej recenzii.

Náš tip
Samsung Galaxy S9: Rovnaká forma, rovnaký štýl | RECENZIA

Zapojte sa a vyhrajte

Odpovedzte správne na tieto tri súťažné otázky, vyplňte svoje kontaktné údaje a my vás zaradíme do žrebovania o Samsung Galaxy S9:

Súťaž o Samsung Galaxy S9 je uzavretá.

(Správne odpovede nájdete na stránke výrobcu)

Náš tip
MojAndroid.sk má osem rokov! Oslavujte s nami a vyhrajte BlackBerry Motion | SÚŤAŽ

Podmienky sútaže

  • Organizátor súťaže je portál MojAndroid.sk
  • Pre zapojenie sa do súťaže je potrebné správne odpovedať na všetky tri súťažné otázky vo formulári „Vyhrajte Samsung Galaxy S9“ v rámci článku „Súťaž: Vyhrajte špičkový smartfón Samsung Galaxy S9 | SÚŤAŽ“
  • Súťaž začína 5.6.2018 a končí 12.6.2018 o polnoci. Zúčastniť sa môže každý len raz, duplicitné odpovede budú vymazané.
  • Vyžrebovaný súťažiaci vyhrá smartfón Samsung Galaxy S9.
  • Výherca bude vyžrebovaný do 15.6.2018, výhercu oznámime na stránke MojAndroid.sk.
  • Zapojiť sa do súťaže môže každá fyzická osoba s trvalým pobytom na území Slovenskej republiky s vekom 18 a viac rokov v čase zapojenia sa do súťaže.
  • Súťaže sa nemôžu zúčastniť vlastníci, zamestnanci organizátora a ich blízke osoby (v zmysle §116 OZ), ani iné subjekty spojené s organizáciou tejto súťaže a ich blízke osoby.
  • Na výhru v súťaži nevzniká právny nárok. V zmysle § 845 Obč. zákonníka v platnom znení nemožno výhru vymáhať a to ani prostredníctvom súdu.
  • Výhry zo súťaže sú predmetom dane z príjmov fyzických osôb v zmysle zákona č. 595/2003 Z.z. o dani z príjmov a výhercovia sú povinní pri zdanení výhry postupovať podľa toho zákona. Výhry, ktoré výhercovia obdržia predstavujú výhry pred zdanením. Podľa zákona č 595/2003 Z.z. o dani z príjmov, výhry z reklamnej súťaže alebo žrebovania, ktoré neprevyšujú výšku 350 € zdaneniu nepodliehajú.
  • Organizátor súťaže si vyhradzuje právo rozhodovať o všetkých otázkach týkajúcich sa tejto súťaže podľa vlastného uváženia a vyhradzuje si tiež právo kedykoľvek obmedziť, odložiť, prerušiť, zmeniť alebo zrušiť súťaž a jej pravidlá.

5.6.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+