MojAndroid

Google oficiálne otvoril v Londýne prvú maloobchodnú predajňu s názvom “Google Shop”, v ktorej ponúka celú radu vlastných produktov od hodiniek s Android Wear, cez Nexus zariadenia až po Chromebooky. Obchod je okrem samotného tovaru zaujímavý aj interaktívnymi možnosťami, ako je stena, kde môžu návštevníci nastriekať virtuálnu farbu. Nový obchod si však môžete pozrieť aj z vašich domovov pomocou špeciálnej aplikácie pre Cardboard.

Google Cardboard je kartónová skladačka, ktorá veľmi lacnou formou sprostredkuje virtuálnu realitu za pomoci Android smartfónu. Jednoducho si postavíte skladačku, vložíte šošovky a smartfón a vaše zariadenie na virtuálnu realitu je hotové. Potom už len stačí nainštalovať jednu z podporovaných aplikácií, ako je nová prehliadka predajne Googlu.

Ak teda vlastníte Google Cardboard a zaujíma vás, ako vyzerá nová predajňa, stiahnite si nižšie uvedenú aplikáciu prostredníctvom nášho widgetu nižšie.

Verzia: 1.0.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.1
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: phandroid

12.3.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+