MojAndroid

Nie vždy by ste mali veriť tomu, čo je napísané na obale výrobku alebo povedané v reklame. Svoje o tom vie aj mladý chlapec, ktorý si kúpil “nerozbitný obal” na svoj Samsung Galaxy Note 4 a rozhodol sa, že ho otestuje naozaj extrémnym spôsobom. Na test smartfónu, ktorý momentálne stojí približne 500 EUR, si mladík zobral kladivo. Výsledok testu si zrejme každý z vás dokáže predstaviť, no ak nie, tak si pozrite spomínané video.

Náš tip
RECENZIA | Samsung Galaxy Note 4 – stále najlepší

Aké ponaučenie plynie z týchto záberov? Nič nie je dokonalé a nikdy by ste nemali úplne veriť tomu, čo vám výrobcovia pri predaji príslušenstva povedia. Aj ten najodolnejší obal na mobil má svoje slabiny a nedokáže zaručiť stopercentnú ochranu vášho zariadenia. Dúfame, že vy ste nič podobné doma nikdy neskúšali.

25.6.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+