MojAndroid

Hororová tématika je veľmi obľúbená u všetkých vekových kategórií. Je to práve zvyšujúci sa adrenalín a zimomriavky po tele, čo nás priťahuje sledovať takéto filmy alebo hrať hry na tento spôsob. Ak patríte medzi takýchto nadšencov, určite vás poteší nová, hrozivá adventúra Killer Escape, od Psonic Games. V hre sa ocitáte v roli človeka, ktorého uniesol a zajal sériový vrah. Vašou úlohou je samozrejme prežiť a za pomoci svojho dôvtipu vyriešiť sériu hádaniek a utiecť z vezenia.

Utečte sériovému vrahovi v novej adventúre Killer Escape

Killer Escape je prvá tzv. point-and-click hororová adventúra dostupná pre platformu Android. Napriek tomu, že je graficky skvelo spracovaná, nebudete potrebovať žiadny extra výkonný smartfón alebo tablet, aby ste si ju v kľude zahrali. Hru vytvoril nezávislý návrhár nazývaný Psonic, ktorý sa už viac než 10 rokov venuje tvorbe flash hier pre rôzne herné portály. Aj Killer Escape pôvodne vyšiel len ako flash hra, no neskôr bol navrhnutý aj pre Android.

Aj keď je hra pomerne krátka (niektorí tvrdia, že ju dokázali prejsť za pribiližne hodinu), každým ďalším opakovaním hry sa jednotlivé rébusy a hádanky budú líšiť, pretože sú generované procedurálne. Navyše je dostupná úplne zadarmo. Takže, ak hľadáte trochu strašidelnej zábavy predtým než uvidíte najnovšieho Exorcistu, určite vás táto hra zabaví. Nižšie nájdete 9-minútové video z hrania, takže ak si nebudete vedieť na začiatku rady, bude vám určite nápomocné.

Verzia: Link
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Link
Aktuálna cena: Zdarma

Video z hrania Killer Escape: 

(via AndroidPolice)

7.1.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+