MojAndroid

Spoločnosť Uber plánuje aktualizovať svoje mobilné aplikácie pre Android a iOS. S aktualizáciou by mali prísť nové a hlavne zjednodušené možnosti cestovania využitím tejto služby. V aplikácii po novom pribudnú rýchle skratky predpokladaných lokalít a tak bude výber vašej destinácie závisieť len na jednom kliknutí. V budúcnosti má pribudnúť spolupráca aplikácie s vašimi kontaktmi v telefóne pre výber adresy daného človeka či spolupráca s kalendárom v závislosti od vašich naplánovaných schôdzok.

new-uber-app

Aplikácia bude ponúkať rôzne vychytávky na základe toho, aký typ cesty plánujete zrealizovať. Napríklad “uberX” pre jednoduchý sólo presun z bodu a do bodu B, k dispozícii však budú aj ďalšie režimy, ako luxusnejší UberBLACK alebo UberPOOL. Novými funkciami majú byť aj prepojenia na recenzie reštaurácií Yelp alebo tipy na zaujímavé miesta s využitím aplikácie Foursquare. Nová aktualizácia bude dostupná pre všetkých používateľov už v najbližších týždňoch.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj : androidauthority.com

3.11.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+