MojAndroid

Spoločnosť Toshiba prichádza na trh s novým technologickým riešením, ktoré používateľom dáva možnosť zálohovať dáta a súčasne nabíjať smartfón. Novinka s názvom Canvio for Smartphone, dokáže totižto zálohovať dôležité dáta a nabiť zariadenie. Záloha dôležitých fotografií, videí, hudby, dokumentov a kontaktov pritom prebieha úplne automaticky. Stačí nainštalovať aplikáciu, cez ktorú sa dajú dáta aj spravovať.

Externý disk v bielej farbe a okrúhlom vyhotovení ponúka kapacitu 500GB, pričom z konektorovej výbavy mu nechýba klasické USB. Spolu s diskom sa dodáva aj niekoľko káblov s rôznymi koncovkami, vďaka ktorým pripojíte k disku väčšinu smartfónov a tabletov. Výhodou používania takéhoto disku je tiež jednoduchší prechod na nové zariadenie. Všetky zálohované údaje totižto dokážete do nového telefónu dostať niekoľkými kliknutiami na displej. CANVIO for Smartphone môžete využiť aj ako klasický externý pevný disk pre počítače a notebooky.

Zdroj: tlačová správa

10.1.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+