MojAndroid

Jednotlivé ročné obdobia či špeciálne dni mávajú svoje tematické hity. Či už je reč o horúcich rytmoch počas leta, rôznych retro párty alebo o Vianociach. Práve k tejto téme sme sa rozhodli pripraviť pre vás vianočné obľúbené playlisty. Ak patríte k tým, ktorí berú Vianoce s nadhľadom a koledy v kombinácii s overenými hitmi sú skrátka samozrejmosť na dofarbenie atmosféry, potom máme pre vás niekoľko tipov. Ja osobne využívam Deezer a pripravila som si pre vás vianočný výber z tejto služby. Ak používate skôr Spotify, nazrite zase na Matúšove vianočné playlisty a jeho výber. Nuž a ak si chcete len pustiť niečo na YouTube a neriešiť platené hudobné služby, je tu aj pár zaujímavých playlistov na YouTube

Vianočné playlisty na Deezer

Na Deezeri sme zároveň pre vás vytvorili aj náš Redakčný vianočný playlist. Priznáme sa, že sú v ňom “tie najväčšie odrhovačky”, no s jednou výnimkou. Nenájdete tu pieseň Last Christmas od kapely Wham. Tú totiž kolektívne už nemáme v láske a u nás v redakcii nezaznela veru ani raz…:) Ak sa vám, naopak, páči, určite ju budete počuť onedlho z rádia či v obchodoch.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Vianočné hity na Spotify

Vianočné hity na YoutTube

Hejteri a spol.

Nuž, a čo spomínaný bonus pre hejterov? To, že nemáte radi Vianoce neznamená, že nemáte radi hudbu, predpokladáme. Zároveň chceme, aby ste vedeli, že v tom nie ste sami. Existuje plno spevákov a skladieb, ktoré zdieľajú vaše pocity. Tu je jeden zaručený playlist “Nešťastné a Neveselé Vianoce” plný hitov ako “Nenávidím Vianoce, Na Vianoce skameniem, Sú Vianoce a ty ma nudíš” a podobne:

Nuž a ak si na vianočné piesne nepotrpíte, choďte si pozrieť Grincha, zapite to ľadovým mojitom a prebuďte sa až pred Silvestrom. Dokonalejší protest neexistuje :)

Podeľte sa s vašimi Playlistami aj vy. Dajte nám vedieť do komentárov, ktoré sú vaše obľúbené a inšpirujte ďalších čitateľov – a aj nás v redakcii :) A samozrejme – prajeme vám šťastné a veselé Vianoce!

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+