MojAndroid

Break Liner

Break Liner je takou atmosférickou arkádou, kde riadite smer vesmírnej rakety. V strede displeja vám vertikálne beží dlhý pás s 3 farbami – biela, čierna, červená. Keď prerazíte bielou, tak sa vám zvýši skóre, keď sa odrazíte od čiernej, tak len pokračujete v hre a červená znamená koniec pre vašu raketovú posádku. Zo začiatku budete mať problémy pochopiť ovládanie rakety, keďže hra nemá žiadny tutoriál, ale postupne sa do toho dostanete a nebudete mať problém nahrať skóre viac ako 10, 20 alebo 30.

Verzia: 1.1.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.1.1
Aktuálna cena: Zdarma

Galaga Wars

Pre staršie publikum tu máme klasickú vesmírnu strielačku z 80. rokoch. Aj keď vývojári použili novšiu grafiku, vďaka retro hudbe si hra stále zachováva pôvab z tohto desaťročia. Vašou úlohou je postupne zničiť všetky nepriateľske lode, ktoré majú tvar hmyzu alebo aj škorpióna. Postupne prechádzate viacerými sektormi, aby ste nahrali čo najvyššie skóre.

galaga-wars-01

Verzia: 3.3.1.1003
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.3.1.1003
Aktuálna cena: Zdarma

DragonVale World

Kto by sa v živote raz nechcel starať o malých dráčikov? O tom je hra DragonVale World, kde vychovávate a staráte sa o tieto malé roztomilé plazy s krídlami. Zo začiatku vás prevedie každým detailom výborne spracovaný tutoriál, takže hneď sa naučíte ovládať váš dračí svet. Objavujte vyše 140 druhov drakov vrátane niekoľkých vzácnych a kŕmením vylepšujte ich vzhľad. Varovanie: Do týchto malých roztomilých dráčikov sa zamilujete na prvý pohľad.

Verzia: 1.20.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.20.0
Aktuálna cena: Zdarma

One More Bounce

Ak je hra jednoduchá a zároveň má netypický koncept hry, tak skoro vždy platí, že je aj úspešná. One More Bounce nie je výnimkou tohto pravidla. Hra nie je výnimočná jednoduchými animáciami alebo grafikou vytvorenou z niekoľkých farebných geometrických útvarov. V One More Bounce ovládate kruh tak, že kreslíte plošiny, od ktorých sa odrazí. Dôležité je, aby ste ho dostali do cieľa bez pádu.

maxresdefault

Verzia: 1.1.0.113
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.1.0.113
Aktuálna cena: Zdarma

The Trail

Ak už z nejakého dôvodu nemôžete cestovať, tak určite by ste si mali vo voľnom čase zahrať hru The Trail. V nej blúdite novým svetom, získavate majetok a vytvárate si rodinu. Hneď na začiatku, keď vstúpite na pevninu, vás sprevádza sprievodca, ktorý vás naučí žiť v novom svete. Počas vašej cesty objavujte, zbierajte a zbohatnite. Poteší vás veľmi krásna grafika doplnená o špecifickú hudbu a oddychový koncept hrania.

Verzia: 8947
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 8947
Aktuálna cena: Zdarma
12.11.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+