MojAndroid

Plock It

V našich týždenných výberoch ste si už nepochybne zvykli na to, že si v nich nájde to svoje každá skupina hráčov. Či už patríte k milovníkom akčných, RPG, logických, alebo Puzzle titulov, v pravidelnom výbere sa vám snažíme priniesť hru z každého súdka. Inak tomu nebude ani tentokrát, pričom začneme logickým titulom. Ten pritom ponúkne cieľ jednoduchý na pochopenie, jeho dosiahnutie vám ale už mierne zaťaží mozgové závity. Hra s názvom Plock It je mimoriadne zaujímavou rovnako z dôvodu grafického spracovania, nenájdete tu totiž zbytočné možnosti, samotný titul je ladený do Material Dizajnu.

Verzia: 1.8
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.8
Aktuálna cena: Zdarma

Wild Hunter 3D

Ak ste si doteraz mysleli, že loviť je na inteligentných zariadeniach nemožné, mýlili ste sa. K radu podobných titulov totiž pribudol aj najnovší Wild Hunter 3D, ktorý, ako už z názvu vyplýva, dostal šat opierajúci sa o 3D zobrazenie herného prostredia. Princíp titulu pritom ostáva oproti konkurencii nezmenený, aj tu bude vašou úlohou strieľať po vyznačenej zveri, ktorá nemôže hľadáčiku na vašej puške uniknúť. Čo robí hrou unikátnou je fakt, že strieľať nebudete len zo statickej zbrane. Nasadnúť totiž môžete aj do vášho automobilu a páliť odtiaľ, táto možnosť pritom prinesie vášmu hraniu rázom iný rozmer.

3

Verzia: 1.0.8
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.8
Aktuálna cena: Zdarma

DefCom TD

Poviete si, titul ako každý iný, s príšernou grafikou, zaužívaným príbehom – a navyše platená. Nič zaujímavé. Svojim spôsobom síce pravdu máte, ale DefCom TD sa od svojej konkurencie predsa len niečím líši. Tým je rozhodne fakt, že ponúka možnosť si svoje vežičky vystavať na náhodne vygenerovanej mape, pričom tam ich budete musieť pred nepriateľmi ani ubrániť. Viac vám o novej kombinácii Tower-defense a Real-time strategickej hry v obchode Play napovie už nižšie priložený trailer. Cena hry je niečo málo nad 1 €.

https://www.youtube.com/watch?v=FgxAEtwhDF4

Verzia: 1.0
Aktuálna cena: 1,09 €
Verzia: 1.0
Aktuálna cena: 1,09 €

Blocky Highway

Pamätáte si na titul Crossy Road? Ak tento patril ,respektíve patrí k vašim obľúbeným, potom zbystrite pozornosť. Nasledujúca hra je totiž pre vás ako stvorená. Ponúka totiž podobnú hranatú grafiku, ako je tomu v prípade už spomínaného Crossy Road, pričom samotný princíp je pozmenený taktiež len minimálne. V titule Blocky Highway si totiž zvolíte dopravný prostriedok, v ktorom budete uháňať po diaľnici do momentu, až kým vás nezastaví jedna z prekážok, respektíve iný automobil. V tom momente sa hra končí a vy si budete musieť zvoliť možnosť reštartu.

Verzia: 1.2.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.2.1
Aktuálna cena: Zdarma

Infesor

A máme tu ďalší, poriadne zaujímavý titul, ktorý čo-to čerpá i z kategórie logických hier. I keď sa hra radí primárne do kategórie arkádoviek, rozhodne potrápi vašu mozgovú kôru a jej náročné ciele vám nedajú spávať. Hoci sa titul Infesor môže na prvý pohľad javiť ako nezáživný z akéhokoľvek dôvodu, napríklad retro grafike, opak je pravdou. Ponúka množstvo zábavy a dobrodružstva, pričom prejdenie celkovo až 60 úrovní, ktorých náročnosť stúpa priamo úmerne s poradovým číslom, vám nejaký ten čas potrvá.

Verzia: 1.3
Aktuálna cena: 1,09 €
Verzia: 1.3
Aktuálna cena: 1,09 €

UNKILLED

Brno má mnoho zaujímavých zákutí, no v neposlednom rade tiež poriadne zaujímavých obyvateľov. Tí sú zdatní, zdá sa, v každej oblastí, programovaním nevynímajúc. Dôkazom je dnes náš posledný titul s názvom UNKILLED, na ktorý ste nás upozornili v komentároch pri predošlom výbere. Ten ponúkne zadarmo poriadne veľa možností vyšantenia sa, aké, to vám už napovie nižšie priložený trailer.

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

 

21.9.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+