MojAndroid

Pineapple Pen

Kto by nepoznal súčasný hit Pen-Pineapple-Apple-Pen, ktorý sa stal virálnym po zdieľaní na FB stránke 9GAG? Netrvalo ani mesiac a už tu máme hru na túto tématiku. V Pineapple Pen je cieľom zasiahnuť perom jablká alebo ananásy. Ak úspešne zasiahnete ovocie, tak raz za čas dostanete odmenu v podobe hlášky “Apple pen” alebo “Pineapple pen”. Ak sa vám podarí zasiahnuť obidve ovocia naraz, tak si môžete vychutnať celú hlášku “Pen-Pineapple-Apple-Pen”. Hra je dostupná zadarmo na Google Play.

Pineapple Pen

Verzia: 1.31
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.31
Aktuálna cena: Zdarma

Flow Free: Hexes

Podľa grafiky môžete na prvý pohľad usúdiť, že sa jedná o ďalší výtvor začiatočníka, opak je ale pravdou. Flow Free: Hexes si estetickú stránku vynahrádza zaujímavým gameplayom, ktorý zatopí vašej hlave. Cieľom je spájať dve rovnaké farby a to päťkrát. Dôležité ale je, aby si dve farby na ceste neprekážali, preto musí mať každá unikátnu cestu. Zo začiatku sú levely ľahké, priam primitívne, neskôr budete na prejdenie levelu potrebovať dva, tri, štyri alebo aj desať pokusov.

flow-free-hexes-1 flow-free-hexes-2

Verzia: 1.7
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.7
Aktuálna cena: Zdarma

Flippy Bottle Extreme!

Síce ďalšia hra s jednoduchou (tentokrát pixelovitou) grafikou, ale pravdepodobne najťažšia z nášho výberu. Ak radi hádžete fľaše, ktoré musia prístať na určitej plošine, tak tá skutočná výzva na vás čaká práve teraz. V hre musíte potiahnúť prstom po displeji v určitom uhli a modliť sa, aby vaša fľaša pristála dnom na ďalšej plošine. Na výber máte medzi levelmi a endless módom.

maxresdefault-3

Verzia: 6.9
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 6.9
Aktuálna cena: Zdarma

Pixelfield

Chceli by ste si zahrať online strielačku v Minecraft prevedení? Pixelfield vám túto možnosť ponúka. Okrem krásnych postavičiek, ktoré výzorovo pripomínajú práve tie z Minecraftu, si užijete aj kvalitný gameplay so svojimi priateľmi alebo aj cudzincami. Stačí si len vybrať správnu postavičku a zbraň. Hra ponúka na výber vyše 50 zbraní a 200 skinov, vyše 60 postavičiek a 10 hracích máp. Pixelfield je dostupný na Google Play zadarmo.

Verzia: 1.4.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.4.0
Aktuálna cena: Zdarma

Plants vs. Zombies Heroes

Staršie tituly série Plants vs. Zombies sú nám veľmi dobre známe, pravdepodobne ste ich hrali aj vy na vašich smartfónoch. Electronic Arts nám ale naservíroval novší titul s viacerými špeciálnymi hrdinami. Prvýkrát si môžete zahrať ako za rastliny, tak aj za zombíkov. Vývojári nezabudli ani na online multiplayer, kde si môžete zmerať sily so svojimi priateľmi alebo aj neznámymi hráčmi. Viac sa o tejte hre môžete dočítať tu.

Verzia: 1.24.6
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.24.6
Aktuálna cena: Zdarma
21.10.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+