MojAndroid

Nonstop Chuck Norris

Chuck Norris je nezastaviteľný a to sa nám snáži dokázať aj táto hra. Počas hrania sa stretávate s nepriateľmi, ktorých musí Chuck pobiť. Výhodou pre lenivých hráčov je, že vôbec nemusíte pohybovať a útočiť s postavičkou – to všetko prebieha automaticky. Avšak nie je to len o sledovaní Chucka, ako zabíja druhých. Vy rozhodujete o tom, ktoré špeciálne schopnosti a zbrane využije, a takisto ich musíte aj vylepšovať, aby ste dokázali konkurovať bossom a silnejším oponentom.

Verzia: 1.4.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.4.1
Aktuálna cena: Zdarma

Office Space: Idle Profits

Táto hra vám ukáže, aké je to byť nespokojným zamestnancom v technologickej firme, ktorá vás prepustila. Vy sa chcete dostať späť do firmy, preto sa rozhodnete s ďalšími kolegami nainštalovať vírus do mainframe, ktorý prevedie každý cent z firemného konta na váš účet. Zo začiatku kradnete veľmi málo, ale neskôr budete peniaze počítať na milióny až miliardy a keď to všetko váš šéf zistí, bude sa cítiť ako hlupák.

Verzia: 1.044
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.044
Aktuálna cena: Zdarma

Portal Quest

Táto hra patrí ku klasickým duelovým RPG hrám. Počas duelov si môžete vybrať až 5 hrdinov, s ktorými bojujete proti skorumpovanej sile Hollow. Vašou úlohou je udržať na uzde Hollow, ktorý má schopnosť zmeniť vašich priateľov na temné bytosti. Súboje v dueloch prebiehajú automaticky, vy sa len musíte rozhodnúť, ktoré špeciálne schopnosti jednotlivých hrdinov vyberiete.

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

Subway Runner

Ak vás už omrzelo klasické Subway Surfers a chcete si zahrať podobnú hru, tak určite skúste Subway Runner. Hra je takmer totožná s originálom a dokonca si aj prepožičala polovicu názvu. Menšou zmenou je trochu odlišná grafika, ktorá ale vyzerá lepšie.

Verzia: 1.1.8
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.1.8
Aktuálna cena: Zdarma

Trailer Park Boys Greasy Money

Trailer Park Boys je o troch chlapíkoch, ktorí sa vždy dostanú do problémov so zákonom. Majú podnikateľského ducha, ale nemajú problém podvádzať a porušovať zákon. Avšak nepríjemnosti im spôsobujú dozorcovia, ktorým sa nepáči ich špinavý biznis, a preto ich vždy na konci série udajú policajtom. Traja kamaráti sa ale vždy dostanú z väzenia, aby od začiatku rozbehli ďalší nelegálny biznis. Herný zážitok sprevádzajú aj vtipné dialógy plné nadávok.

Verzia: 1.5.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.5.0
Aktuálna cena: Zdarma

29.4.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+