MojAndroid

FaceApp

Zdá sa, že dôležitou časťou súčasných aplikácií, ktoré zaujmú veľkú časť populácie, je úprava tváre na fotografiách. To platilo pre aplikácie ako MSQRD a je to aj ústredná časť siete Snapchat. Teraz prichádza na Android \ďalšia – FaceApp. Aplikácia získala veľa popularity na platforme iOS a jej hlavnou funkciou je úprava výrazu tváre na fotografii. Aplikácia dokáže ubrať vek, zvýšiť atraktivitu či dokonca zmeniť pohlavie. K dispozícii je zatiaľ iba hŕstka filtrov, no už teraz aplikácia ponúka veľké množstvo zábavy.

Verzia: 2.0.949
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.0.949
Aktuálna cena: Zdarma

Mathway

Mathway je ďalšia z radu šikovných aplikácií pre študentov a všetkých, ktorí sa stretávajú s matematikou a nebaví ich používať bežnú kalkulačku. Aplikácia funguje vo forme konverzácie s botom, ktorý za vás vypočíta triviálne, ale aj komplikovanejšie matematické rovnice a iné problémy. Aplikácia si poradí so základnou matematikou, lineárnou algebrou, ale aj chémiou a mnohými inými výpočtami. Problém do aplikácie môžete zadať prostredníctvom klávesnice, alebo ho aj odfotografovať. Aplikácia je v obchode Play dostupná zadarmo, no nájdete tu nejaké mikrotransakcie.

Verzia: 3.1.12.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.1.12.1
Aktuálna cena: Zdarma

ooniprobe

Cenzúra internetu je veľmi dôležitá aktuálna tém a ak zaujíma aj vás, môžete skúsiť aplikáciu ooniprobe. Tá vznikla ako výsledok softvérového projektu Open Observarotry of Network Interference, ktorý spadá pod projekt Tor. Úlohou softvéru je odhaľovať cenzúru na internete a prispieť teraz môžete aj vy. Okrem toho, že aplikácia odhalí cenzúru na konkrétnej doméne, vám ukáže aj zakázané stránky na vašej sieti, napríklad v práci či v škole. Aplikácia tiež obsahuje šikovný nástroj na meranie rýchlosti pripojenia, a tak ide o komplexný analytický nástroj pre všetkých, ktorých zaujímajú informácie o sieti, ku ktorej sú práve pripojení.

Verzia: 1.3.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.3.1
Aktuálna cena: Zdarma

Screen Recorder With Facecam

Aplikácia Screen Recorder od štúdia ASORA MOBILE je ďalšou z radu aplikácií určených na nahrávanie obrazovky. Táto ale ponúka niekoľko bonusov navyše. Ako napovedá názov, počas nahrávania obrazovky tiež môžete nahrávať svoju tvár. To môžete využiť napríklad pri zázname videohovorov alebo pri nahrávaní gameplayu mobilnej hry. Tú môžete aj naživo streamovať. Samozrejmosťou je množstvo zaujímavých nastavení a funkcií. Dobrou správou je aj to, že aplikácia má v obchode Play aktuálne hodnotenie 4,7/5, takže sa zatiaľ ostatným používateľom veľmi páči. Vyskúšať ju môžete aj vy, a to bez akýchkoľvek mikrotransakcií.

Bard

Náš výber tento týždeň začíname skutočne originálnou aplikáciou. Bard je titul pre všetkých fanúšikov YouTube videí. Aplikácia dokáže rozoznať jednotlivé slová vo videu a tieto slová môžete usporiadať do nového videa podľa vašich predstáv. Vďaka tomu môžete „donútiť“ vašich obľúbených YouTuberov, aby povedali vymyslené vety. Premisa aplikácie je tak skutočne veľmi atraktívna a zábavná. Fantázii sa medze nekladú, a tak sa môžete s aplikáciou vyblázniť tak veľmi, ako budete chcieť.

Verzia: 1.4.7
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.4.7
Aktuálna cena: Zdarma

18.2.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+