MojAndroid

MATH 42

Vzorce, rovnice, graf – to všetko je známe študentom základných a stredných škôl. Tí sa dnes už môžu spoliehať na rôzne zaujímavé nástroje, vďaka ktorým je štúdium matematiky často jednoduchšie. Medzi tieto nástroje patrí aj aplikácia MATH 42, ktorá ponúka možnosť učiť sa niektoré základné matematické operácie takouto názornou formou. Nakreslené grafy pomôžu lepšie pochopiť význam niektorých rovníc a množstvo užitočných funkcií zasa poslúži aj v priebehu viacerých ročníkov. Všetko je názorné a zobrazené priamo na displeji smartfónu, takže deti študenti žiadnu drahú grafickú kalkulačku ani nič podobné.

Verzia: 1.2.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.2.0
Aktuálna cena: Zdarma

Microsoft Selfie

Pred niekoľkými rokmi sme si z pojmu “selfie” robili srandu, dnes už ide o pevnú časť našej kultúry. Nad robením selfie sa nepozastavujeme a je to pre nás úplne prirodzené. Aj preto vznikajú rôzne nástroje, ktoré nám majú pomôcť spraviť čo najkrajší selfie obrázok. Takým nástrojom je aj aplikácia Microsoft Selfie, ktorá ponúka celý rad užitočných nástrojov. Farby na obrázku dokáže prispôsobiť tónu pleti a vytvoriť tak prirodzenejší výsledok. Nechýba množstvo ďalších nastavení a farebných filtrov, vďaka ktorým je fotografovanie selfie zábavnejšie a výsledky sú kvalitnejšie. Aplikáciu si úplne zadarmo môžete stiahnuť aj prostredníctvom nášho widgetu nižšie.

microsoft-selfie-screenshots

Verzia: 1.0.4
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.4
Aktuálna cena: Zdarma

Peppy Wallpapers

Aplikácií s tapetami pre domovské obrazovky je v obchode Play zrejme nespočetné množstvo. V poslednej dobe ale pribúdajú aj také, ktoré ponúkajú skutočne detailné obrázky, často optimalizované práve pre displeje mobilných zariadení. Jednou takouto aplikáciou je aj titul Peppy Wallpapers, ktorý ponúka množstvo detailných pozadí pre vaše zariadenia. Tieto tapety sú väčšinou upravené tak, aby boli dokonale optimalizované pre displej na mobilnom zariadení. Vďaka tomu nebudú na pozadí pôsobiť rušivo, ale ho vkusne dotvoria. Aj táto aplikácia je dostupná úplne zadarmo a neukrýva ani žiadne mikrotransakcie.

Verzia: 1.3.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.3.0
Aktuálna cena: Zdarma

Popcorn Time

V obchode Play sa objavila aplikácia známej služby Popcorn Time. Ak ju ale budete chcieť vyskúšať, mali by ste sa poponáhľať. Nie je totiž vôbec isté, ako dlho bude aplikácia dostupná na stiahnutie alebo ako dlho bude vôbec fungovať služba. Tá už bola v minulosti pozastavená, no teraz je k dispozícii na stiahnutie a má aj veľmi slušné hodnotenie 4,5/5. Umožní vám pozerať rôzne filmy a seriály na internete bez akýchkoľvek obmedzení, no je veľmi pravdepodobné, že v obchode Play sa neohreje veľmi dlho.

Remixlive

Mixovanie hudby bude teraz možné aj na vašom smartfóne. Vďaka aplikácii Remixlive budete mať k dispozícii množstvo nástrojov, ktoré ste doteraz našli iba v rôznych profesionálnych aplikáciách pre počítače. Zvukové efekty, tóny a ďalšie potrené nahrávky sú v aplikácii pripravené iba pre vaše využitie. Ak chcete rýchlo zistiť, ako by daná skladba znela s danou úpravou, teraz máte skvelú možnosť. Samozrejme, aplikácia nenahradí profesionálne nástroje, ale môže byť pre ne skvelým doplnkom. Jej výhodou je, že ju budete mať neustále k dispozícii v pamäti vášho smartfónu.

Verzia: 3.3.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.3.2
Aktuálna cena: Zdarma

Subtitles for Movies

Názov poslednej aplikácie v našom výbere hovorí sám za seba. Titul Subtitles for Movies je databázou súborov s titulkami pre filmy a seriály. Ide o jednoduchú, no veľmi elegantnú aplikáciu, ktorá pomôže najmä používateľom využívajúcim tablet alebo smartfón ako hlavné multimediálne zariadenie. Ak na svojom mobile alebo tablete často pozeráte filmy a seriály, určite ste sa stretli s problémom hľadania správneho súboru s titulkami. Aplikácia Subtitles for Movies tento problém výrazne rieši a hoci nie pre všetky súbory tu nájdete české alebo slovenské titulky, určite ide o elegantnejšie riešenie ako hľadať daný súbor na často neoptimalizovaných internetových stránkach.

Verzia: 1.2.6
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.2.6
Aktuálna cena: Zdarma

12.11.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+