MojAndroid

Vo výbere TOP Android aplikácie týždňa sa vám snažíme priniesť tie najlepšie či najsťahovanejšie Android aplikácie v Obchode Play za uplynulý týždeň. Ide o zaujímavé domáce i zahraničné tituly, ktoré sme priniesli na našom webe alebo nás zaujali svojim dizajnom, funkciami a celkovým dojmom. Ak máte nejaký zaujímavý tip na Android aplikáciu, neváhajte sa oň podeliť v diskusii pod článkom. Veríme, že si vyberie každý z vás!

Náš tip
TOP Android aplikácie týždňa | 33. týždeň 2017

Matematika Testy

V prostredí aplikácie si môžete vybrať cvičenia na základe určitých kategórií z oblasti matematiky. K dispozícii je však aj triedenie podľa ročníkov v rámci štúdia. Zatiaľ sú k dispozícii kategórie 2. – 8. ročníka, no vývojári sľubujú aj ďalšie kategórie a nové cvičenia. V rámci testovania nechýba údaj o čase, počte správnych či nesprávnych odpovedí a nakoniec aj finálne ohodnotenie. Aplikáciu Matematika Testy si môžete stiahnuť zadarmo prostredníctvom Obchodu Play. Titul obsahuje in-app nákupy.

Verzia: 1.4.8
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.4.8
Aktuálna cena: Zdarma

App Shortcuts – Easy App Swipe

Fakt, že operačný systém Android si môžete čiastočne upraviť podľa svojich preferencií nie je žiadnou novinkou. Ak chcete upraviť prostredie vašej notifikačnej lišty, pridať ďalšie odkazy a skratky pre rýchle spustenie vybraných a často používaných aplikácií, v tom prípade je pre vás ideálnou voľbou aplikácia App Shortcuts – Easy App Swipe. V limitovanej akcii je táto aplikácia dostupná na stiahnutie bez ďalších poplatkov prostredníctvom Obchodu Play. Štandardná cena aplikácie je 0,79€.

Verzia: 1.6
Aktuálna cena: Zdarma

Volume Scheduler Pro

Táto aplikácia je ideálna najmä pre používateľov, ktorým zvoní telefón práve v tej najnevhodnejšej chvíli. Či už ste na dôležitej schôdzke alebo na návšteve a neželáte si vyzváňanie smartfónu, alebo už máte po schôdzke a vaše zvonenie ste zabudli opätovne zapnúť, riešením je práve šikovná aplikácia Volume Scheduler Pro. Naplánujte si vyzváňacie profily vášho smartfónu podľa programu vašich stretnutí. Na výber máte úplné vypnutie zvonenia, iba vibrovanie alebo štandardný režim vyzváňania. Aplikácia je dočasne dostupná v Obchode Play bez ďalších poplatkov úplne zadarmo. Štandardná cena aplikácie je 0,79€.

Verzia: 1.8
Aktuálna cena: Zdarma

Oreo 8 – Icon Pack

Ďalší z balíčkov ikoniek sa vám pokúsi priniesť aspoň niečo z najnovšieho operačného systému od spoločnosti Google. Inštalácia sa odporúča spolu s populárnym prostredím Apex Launcher. Ikonky majú rozlíšenie 192 x 192 pixelov a hodia sa tak tiež na Full HD displeje. K dispozícii máte viac ako 1000 ikon a nové pribúdajú každý týždeň. Aplikácia Oreo 8 – Icon Pack je dostupná na stiahnutie za poplatok 0,79€ prostredníctvom Obchodu Play.

Verzia: 1.5.6
Pôvodná cena: 1,39 €
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.5.6
Pôvodná cena: 1,39 €
Aktuálna cena: Zdarma

Pick Launcher

Aplikácia prinesie do vášho hoci aj staršieho zariadenia nádych najnovších verzií systému Android. Nechýbajú animácie, ikonky a ďalšie prvky zo samotného Android 8.0. Launcher je vybudovaný na prostrední Android Nougat, avšak podporuje zariadenia so systémom Android vo verzii 4.1 a novšej. Pick Launcher si môžete stiahnuť v Obchode Play bez ďalších poplatkov úplne zadarmo.

30.8.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+