MojAndroid

All-in-one Calculator

Prvou aplikáciou v našom výbere je All-in-one Calculator. Ide o perfektne spracovanú kalkulačku, ktorá okrem pekného dizajnu ponúka aj užitočné funkcie. Aplikácia ponúka vyše 50 rôznych nástrojov pre výpočty a prevodníkov jednotiek. Nejde teda iba o klasickú kalkulačku, ale o všestranný nástroj, ktorý využijete v mnohých situáciách. Okrem toho si prostredie aplikácie môžete prispôsobiť rôznymi farebnými témami. Aplikácia je v obchode Play dostupný zadarmo, no nájdete tu aj mikrotransakcie.

Verzia: 1.5.6
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.5.6
Aktuálna cena: Zdarma

Flash Browser

Appka s výstižným názvom ponúka presne to, čo by ste od nej mohli očakávať. Teda až na podporu Flash. Prehliadač Flash Browser dostal svoje meno na základe rýchlosti, akou surfuje po internete. Ide o minimalistický prehliadač so základnými funkciami, ale veľmi dobrým hodnotením v obchode Play. Dizajnom pripomína Chrome, no v zariadení vám zaberie iba 3,5 MB pamäte. Ide tak o skutočne vhodný alternatívny prehliadač k vášmu osvedčenému. Oceníte ho napríklad pri pomalom pripojení k internetu, alebo jednoducho vtedy, keď váš základný prehliadač nedokáže otvoriť stránku, ktorú sa snažíte navštíviť.

Verzia: 1.3
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.3
Aktuálna cena: Zdarma

Personal Training Coach

Dali ste si do nového roku predsavzatie týkajúce sa cvičenia? Určite nie ste sami. Možno máte takú silnú vôľu, že to zvládnete bez akejkoľvek pomoci. A možno budete potrebovať trošku nakopnúť tou správnou aplikáciou. Netvrdíme, že Personal Training Coach je najlepšou aplikáciou svojho druhu, no ponúka prehľadné a elegantné prostredie a priamočiary prístup. Vďaka tomu budete presne vedieť, kedy máte spraviť aké cviky a koľkokrát ich máte zopakovať. V budúcnosti by vás mohli zasa motivovať grafy, ktoré vám v aplikácii ukážu vaše napredovanie a zlepšovanie sa. Ak ste zasa úplný začiatočník, pomôžu vám detailné popisy cvikov, aj keď tie sú iba v angličtine. Aplikácia je dostupná zdarma, no v platenej verzii ju môžete mať bez reklám a v budúcnosti získate špeciálne funkcie, ktoré verzia zdarma mať nebude.

Verzia: 2.11
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.11
Aktuálna cena: Zdarma

PicsArt Animator

Nebaví vás už zdieľanie klasických fotografií a chceli by ste ich niečím oživiť? Aplikácia PicsArt Animator je pre vás ako stvorená. Umožňuje vám totiž vytvoriť špeciálne animácie kreslením jednotlivých objektov. Takto si môžete vytvoriť skutočne originálnu animáciu a pridať jej dokonca ja zvuk. Najzaujímavejšou funkciou aplikácie ale je možnosť umiestniť tieto animácie do klasických fotografií. Tu sa otvárajú úplne nové dvere možnostiam, o ktorých sa vám ani nesnívalo. Stačí sa s aplikáciou trošku pohrať a môžete vytvoriť skutočné umelecké diela. Najlepšie na tom je, že aplikácia je k dispozícii úplne zadarmo, bez reklám a bez akýchkoľvek mikrotransakcií.

Verzia: 2.3.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.3.2
Aktuálna cena: Zdarma

Show Wifi Password [Root]

Možno ste sa už niekedy ocitli v situácii, že ste sa automaticky prihlásili k Wi-Fi sieti a nepamätáte si jej heslo. Môže sa to stať napríklad v reštaurácii či na iných verejných miestach, kedy sa vy prihlásite, no neviete ostatným priateľom prezradiť heslo k Wi-Fi. Presne pre takéto prípady je vhodná aplikácia Show Wifi Password, ktorá vám odhalí heslá k sieťam, ku ktorým ste sa už v minulosti prihlásili. Ide o šikovný nástroj, ktorý ale funguje iba na zariadeniach s ROOT oprávneniami. Napriek tomu ide o zaujímavú malú appku, ktorá v pamäti nezaberie veľa miesta a v mnohých prípadoch sa môže skutočne hodiť.

show-wifi-password-1

Verzia: 1.8
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.8
Aktuálna cena: Zdarma

7.1.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+