MojAndroid

V našom seriáli TOP 5 Android hry sme si pre vás pripravili opäť výber zaujímavých Android hier z Obchodu Play. Tentokrát sme vybrali tie najlepšie tituly z kategórie hlavolamov. Ak však máte aj vy nejaký dobrý tip na hru z tejto kategórie, neváhajte sa s nami oň podeliť v diskusii pod článkom. Do diskusie môžete tiež napísať, čo sa vám na danej hre páči najviac.

Náš tip
TOP 5 Android hry: Najlepšie dobrodružné hry (4/2017)

The Room

Hra ponúka zaujímavé spracovanie, ktoré rozhodne zamestná vašu logiku a šikovnosť. Hlavným cieľom je postupne objavovať jednotlivé predmety, ktoré vám pomôžu k odomknutiu trezora. V priebehu hrania sa dostávate do príjemne spracovaného 3D prostredia vrátane autentického zobrazenia samotných trezorov. Herný zážitok dopĺňa tajuplný soundtrack. Hra má viacero verzií a vývojári z Fireproof Games prinášajú aj ďalšie časti ako The Room II či hru na štýl Can You Escape. Titul The Room si môžete stiahnuť z Obchodu Play za cenu 0,99 €.

Verzia: N/A
Pôvodná cena: 2,29 €
Aktuálna cena: 1,09 €
Verzia: N/A
Pôvodná cena: 2,29 €
Aktuálna cena: 1,09 €

Hitman GO

Titul Hitman GO od Square Unix je skutočne zaujímavo spracovanou hrou založenou na princípe stratégie. Musíte rozmýšľať, akým smerom sa vyberie váš hlavný hrdina a tiež to, aké zo svojich schopností použije. V tejto hre platí známe pravidlo “Každá akcia vyvoláva určitú reakciu.” Hra ponúka veľmi dobré grafické spracovanie a hodnotenia od hráčov v Obchode Play sú taktiež naozaj dobrej úrovni. Hru Hitman GO si môžete zakúpiť prostredníctvom Obchodu Play teraz v zľave až 80%. Výsledná cena hry je teda v súčasnosti 0,99€.

Verzia: 1.12.86482
Pôvodná cena: 2,29 €
Aktuálna cena: 1,09 €
Verzia: 1.12.86482
Pôvodná cena: 2,29 €
Aktuálna cena: 1,09 €

Bridge Construction Simulator

V tejto hre už podľa názvu bude vašou hlavnou úlohou zostavenie konštrukcie mosta s určitými požiadavkami. Hrať musíte však opatrne. Pracovať musí vaša logika, ale aj znalosť fyzikálnych zákonov. Hra je totiž založená na princípe simulátora a tak reakcie na preťaženie alebo nedostatočnú konštrukciu môžu byť pre vás fatálne. Hra prináša tiež príjemné grafické spracovanie. Bridge Construction Simulator si môžete stiahnuť v Obchode Play zadarmo. V priebehu hrania sa však stretnete s poplatkami v podobe in-app nákupov.

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

Cut The Rope (Full-Free)

Zeptolab prináša plnohodnotnú a bezplatnú verziu svojho bestselleru s názvom Cut The Rope. Hra má v súčasnosti milióny stiahnutí po celom svete a je tiež držiteľom ocenení ako Apple Design Award, BAFTA Award či Pocket Gamer Award. Hra ponúka 17 boxov a až 425 levelov pre dokonalú zábavu počas vášho voľného času. Hra zabaví vašu myseľ, ľahko vás prinúti sústrediť sa a napriek tomu prináša jednoduché ovládanie vhodné pre hranie aj napríklad počas cestovania. Cut The Rope je k dispozícii v Obchode Play zadarmo, avšak obsahuje in-app nákupy.

Verzia: 3.6.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.6.1
Aktuálna cena: Zdarma

Obesenec – Slovenský Hangman

Hádanie slovíčok a kreslenie obesenca bolo v detstve jednou z vašich obľúbených hier? Teraz ju môžete mať aj vo svojom Android smartfóne a potrápiť tak svoje všeobecné znalosti. K dispozícii je viac ako 30 kategórií a tiež viac ako 5000 slov. Na začiatku hry máte 3 životy, za každé uhádnuté slovo získavate 1 bod. Za uhádnutie slova bez chyby dostávate 3 body. Po získaní 10 bodov získavate jeden ďalší život.

Máte takisto možnosť vytvorenia vlastného slova, zobrazenia skóre a tabuľky najlepších hráčov alebo môžete vaše výsledky zdieľať s kamarátmi. Ak si s nejakým slovíčkom neviete rady, k dispozícii je nápoveda. Za každú nápovedu získate jedno odkryté písmenko. Nápovedu môžete získať úspešným hádaním alebo si ju zakúpiť prostredníctvom in-app poplatku a zároveň tak odstrániť z hry reklamy. Hra Obesenec je k dispozícii v Obchode Play zadarmo.

Verzia: 4.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 4.2
Aktuálna cena: Zdarma
6.5.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+