MojAndroid

V našom seriáli TOP 5 Android hry sme si pre vás pripravili opäť výber zaujímavých Android hier z Obchodu Play. Tentokrát sme vybrali tie najlepšie tituly z kategórie dobrodružných hier. Ak však máte aj vy nejaký dobrý tip na hru z tejto kategórie, neváhajte sa s nami oň podeliť v diskusii pod článkom. Do diskusie môžete tiež napísať, čo sa vám na danej hre páči najviac.

Náš tip
TOP 5 Android hry – Najlepšie arkády (4/2017)

Ninja Arashi

V tejto hre sa ocitáte v úlohe Ninja bojovníka so špeciálnymi schopnosťami. Tieto schopnosti nadobúdate počas hry a len vďaka nim môžete rýchlo a efektívne preskakovať prekážky, ktoré vám prídu do cesty. So svojím hrdinom sa pohybujete po 2D, avšak šikovne prepracovanom prostredí hry. Každou hernou mapou prichádzajú nové prekážky a je čoraz ťažšie ich prekonávať. Hru dopĺňa príjemná orientálna hudba. Ninja Arashi je k dispozícii na stiahnutie v Obchode Play zdarma.

Verzia: 1.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.2
Aktuálna cena: Zdarma

Animation Throwdown: TQFC

Hra s názvom Animation Throwdown: TQFC prináša dobrodružstvo vo forme zberateľských kariet. Patríte medzi obľúbencov komických rozprávok z americkej produkcie? Táto hra je potom priamo určená pre vás. Zbierajte a vylepšujte karty vašich hrdinov. Bojujte v multiplayer aréne proti ostatným protivníkom. Tvorcovia hry sľubujú hodiny nepretržitého hrania. Hra Animation Throwdown: TQFC má skutočne výborné hodnotenia v Obchode Play. Vy si ju môžete stiahnuť zadarmo, avšak v priebehu hrania sa stretnete aj s poplatkami v podobe in-app nákupov.

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

LEGO ® Batman: Beyond Gotham

Tvorcovia zo štúdia Warner Bros. prinášajú hernú sériu s vašimi obľúbenými LEGO hrdinami. V tejto verzii sa stretávate s populárnym superhrdinom a súbojmi medzi dobrom a zlom. Hra nadchne svojim presvedčivým 3D spracovaním, ale tiež dynamickou hudobnou zložkou. Príjemným bonusom je tiež vizualizácia obľúbených LEGO postavičiek. Herný titul LEGO ® Batman: Beyond Gotham je k dispozícii na stiahnutie v Obchode Play za cenu 5,49€.

Verzia: N/A
Pôvodná cena: 4,99 €
Aktuálna cena: 5,49 €
Verzia: N/A
Pôvodná cena: 4,99 €
Aktuálna cena: 5,49 €

Pokémon GO

Tento herný titul nie je potrebné obzvlášť predstavovať. Ide o skutočne populárny herný koncept, ktorý si našiel milióny priaznivcov po celom svete. O tejto hre sa familiárne hovorí aj ako o hre, ktorá konečne vytiahla deti súčasnej technologickej doby vonku do ulíc. Postupom času ošiaľ okolo hry Pokémon GO utíchol, no tvorcovia z Niantic stále pracujú na nových aktualizáciách či pridávaní nových pokémonov. Takisto sa rozširuje zoznam podporovaných zariadení. Viac informácií sa dozviete aj v našom krátkom videu. Populárnu hru Pokémon GO si môžete stiahnuž zadarmo z Obchodu Play aj vy. Nevyhnete sa však mikrotransakciám v priebehu hrania.

Verzia: 0.97.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 0.97.2
Aktuálna cena: Zdarma

Roblox

Táto skutočne dynamická hra prináša množstvo dobrodružstva. Ponúka skutočne mnoho akýchsi vstavaných minihier. Vyberiete si či už ste obľúbenec skákačiek, párty hier, či už se nadšencom 2D alebo 3D prostredia. Možností je skutočne neúrekom. V hre môžete využiť aj multiplayer alebo četovací priestor medzi jednotlivými hráčmi. Hra Roblox má skutočne vysoké hodnotenia od používateľov v Obchode Play. Túto hru si môžete zahrať aj vy. K dispozícii je na stiahnutie v Obchode Play zdarma, no nevýhodou je enormné množstvo in-app nákupov.

Verzia: 2.331.191385
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.331.191385
Aktuálna cena: Zdarma

Náš tip
TOP Android hry týždňa | 15. týždeň 2017
21.4.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+