MojAndroid

Kategória hier má v obchode Play pomerne široké zastúpenie. Vývojári nás pritom pravidelne zásobujú čoraz kvalitnejšími titulmi, ktoré sa svojím spravovaním ešte viac približujú realite, respektíve podobným hrám známym z desktopov a herných konzol. Nás tento fakt, pochopiteľne, mimoriadne teší. Práve zvyšujúca sa kvalita herných titulov totiž núti vývojárov pridávať do svojich diel rôzne funkcie a bonusy, ktoré z nich robia akýsi unikát. My sme sa rozhodli, že pre vás vyberieme najlepšie hry z najlepších a postupne vám ich priblížime v našich pravidelných zoznamoch. Tešiť sa tak môžete na pravidelný prísun arkádoviek, športových a logických hier, ale aj ďalších titulov, ktoré sa radia do iných kategórií.

Into the Dead

Premýšľali ste už niekedy nad tým, ako by to na planéte Zem vyzeralo, keby všetci mŕtvi ožili a prišli sa pomstiť? Ak nie, potom ani nemusíte, vývojári zo štúdia PIKPOK to totiž urobili už za vás. Výsledkom je pritom obľúbená hra Into the Dead, ktorá v sebe kombinuje prvky akčných, ale aj taktických titulov. Čo bude vašou úlohou, to už zrejme tušíte. V hre musíte pozabíjať čo najvyšší počet zombie a zachrániť tak svoju planétu pred skutočnou pohromou, ktorá môže nastať.

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

Asphalt 8: Airborne

Od streleckej a akčnej hry prejdime rýchlo k tej pretekárskej, respektíve športovej, pretože aj sem sa motorizmus radí. Legendárna herná séria Asphalt ponúka vo svojej 8. verzii viacero zaujímavostí, ktoré nadšencov rýchlej jazdy a silných motorov nepochybne zaujmú. Ak teda patríte medzi milovníkov spálených gúm, potom nasadnite a vydajte sa na najvzrušujúcejšiu jazdu svojho života.

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

Real Basketball

Pri športe ešte na malý moment ostaneme. V tomto prípade ale nepôjde o tradičný titul, ktorý sa inšpiruje futbalom, respektíve hokejom. Do rúk totiž uchopíte oranžovú loptu, ktorú musíte trafiť do koša. Ako už nepochybne tušíte, pôjde o basketbal. Šport mimoriadne obľúbený predovšetkým v Amerike si získava čoraz viac priaznivcov aj v Európe a na Slovensku. Ak medzi nich patríte aj vy, potom by herný titul Real Basketball rozhodne nemal chýbať vo vašom inteligentnom zariadení.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Despicable Me

Štvrtý titul nášho dnešného výberu sa inšpiruje populárnym animovaným filmom, ktorý v sebe implementuje žlté postavičky najrôznejších mien a tvarov. Despicable Me bude pritom vernou kópiou práve rovnomennej rozprávky, ktorá opisuje životy a príbehy takzvaných „Mimoňov“. Ak by ste si chceli zaspomínať na detstvo a opäť sa ponoriť do tých rozprávkových krajín, potom titul Despicable Me rozhodne odporúčame.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

LIMBO

V poradí už 8. časť nášho pravidelného výberu ukončíme hrou, ktorú pozná mnoho z vás ako temný titul s nie celkom jasným cieľom. A ako temnú hru možno LIMBO skutočne definovať. Samotný titul je totiž ladený do tmavého prostredia nočnej krajiny, ktorá môže vzbudzovať pocit rešpektu, u niektorých hráčov dokonca aj strachu. Ak sa teda radi bojíte, potom by ste s inštaláciou LIMBA nemali rozhodne váhať.

Verzia: 1.16
Pôvodná cena: 3,99 €
Aktuálna cena: 5,26 €
Verzia: 1.16
Pôvodná cena: 3,99 €
Aktuálna cena: 5,26 €
23.8.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+