MojAndroid

Kategória hier má v obchode Play pomerne široké zastúpenie. Vývojári nás pritom pravidelne zásobujú čoraz kvalitnejšími titulmi, ktoré sa svojím spravovaním ešte viac približujú realite, respektíve podobným hrám známym z desktopov a herných konzol. Nás tento fakt, pochopiteľne, mimoriadne teší. Práve zvyšujúca sa kvalita herných titulov totiž núti vývojárov pridávať do svojich diel rôzne funkcie a bonusy, ktoré z nich robia akýsi unikát. My sme sa rozhodli, že pre vás vyberieme najlepšie hry z najlepších a postupne vám ich priblížime v našich pravidelných zoznamoch. Tešiť sa tak môžete na pravidelný prísun arkádoviek, športových a logických hier, ale aj ďalších titulov, ktoré sa radia do iných kategórií.

The End of the World

Ak ste momentálne smutní kvôli ťažkému rozchodu s partnerom, tak by ste si mali zahrať The End of the World. Názov znie síce depresívne, ale zaručujeme vám, že s hrou sa hneď stotožníte. Príbeh sa odohráva na severe Anglicka v Newcastli. S osamelým mužom prežívate utrápené dni kvôli zlomenému srdcu. Blúdite po uliciach mesta a žijete v minulosti, ktorá vám odhaľuje spomienky s bývalou partnerkou. Pomaly zisťujete, prečo sa váš svet skončil a možno sa dokážete aj posunúť ďalej.

the-end-of-the-world-83

Verzia: 1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1
Aktuálna cena: Zdarma

Asphalt Xtreme

Gameloft sa snaží z popularity Asphalt série vyťažiť čo najviac. Najnovšie dielo z tejto série nesie názov “Xtreme” a ako už asi tušíte, nebude sa tu jazdiť podľa pravidiel. V Asphalt Xtreme nenájdeme žiadne uhladené cesty, paradoxne ani z asfaltu. So svojím autom rozprašujete piesočné duny, jazdíte cez kaňony alebo driftujete po bahne. Z áut si môžete vybrať Jeep, Ford, Mercedes-Benz, Predator, Dodge alebo ďalšie známe značky. Nechýba ani prepracovaný multiplayer, v ktorom vyzývate hráčov z celého sveta.

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

Age of Wushu Dynasty

Ak ste fanúšikmi bojových umení, potom by táto hra nemala chýbať vo vašom smartfóne. Hranie vám bude spríjemňovať kultúra starej Číny, kedy ešte vládla dynastia Ming. Hneď na začiatku si vyberiete bojovníka podľa toho, ku ktorej škole sa chcete pripojiť. Potom je to už na vás. Protivníkov porážate základnými údermi, ale neskôr sa vám odomknú aj silnejšie schopnosti.

wushudynasty1

Verzia: 13.0.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 13.0.0
Aktuálna cena: Zdarma

The Trail

Vydajte sa na dobrodružnú cestu do neznámej zeme. Po priplávaní do prístavu si vás omamžite odchytí váš sprievodca, ktorým vám pomáha objavovať nové územie a takisto vás naučí pár užitočných zručností. Okrem toho môžete aj obchodovať s rôznymi predmetmi, zatiaľ čo si budujete vlastný majetok. The Trail má potenciál stať sa trhákom roka a to nielen vďaka svojej modernej polygónovej grafike, pri ktorej sa zrelaxujete.

Verzia: 8947
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 8947
Aktuálna cena: Zdarma

Game of Thrones

Osemnásty výber ukončíme jedným z najlepších seriálov – Game of Thrones. Samozrejme, nezaradili sme seriál, ale hru, ktorá je od veľmi známych vývojárov z Telltale Games. Rovnako ako ich ostatné hry, aj GoT sa nesie v podobnom duchu. Okrem seriálovej tématiky sa môžete tešiť aj na prepracované dialógy medzi postavami alebo akčný a napínavý dej. Aj v tejto hre máte možnosť si vybrať, čo poviete, a takisto pomocou gest ovládať postavu, za ktorú hráte. Prvá epizóda je zadarmo, ďalšie si však už musíte zaplatiť.

Verzia: N/A
Pôvodná cena: 4,99 €
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Pôvodná cena: 4,99 €
Aktuálna cena: Zdarma
11.12.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+