MojAndroid

Kategória hier má v obchode Play pomerne široké zastúpenie. Vývojári nás pritom pravidelne zásobujú čoraz kvalitnejšími titulmi, ktoré sa svojím spravovaním ešte viac približujú realite, respektíve podobným hrám známym z desktopov a herných konzol. Nás tento fakt, pochopiteľne, mimoriadne teší. Práve zvyšujúca sa kvalita herných titulov totiž núti vývojárov pridávať do svojich diel rôzne funkcie a bonusy, ktoré z nich robia akýsi unikát. My sme sa rozhodli, že pre vás vyberieme najlepšie hry z najlepších a postupne vám ich priblížime v našich pravidelných zoznamoch. Tešiť sa tak môžete na pravidelný prísun arkádoviek, športových a logických hier, ale aj ďalších titulov, ktoré sa radia do iných kategórií.

Faily Rider

Faily Rider je hra o odvážnom motorkárovi Philovi, ktorý bol nutény zísť z hlavnej cesty a okúsiť pravú púšť Nevady. V hre je cieľom získať čo najvyššie skóre, zatiaľ čo s Philom sa musíte uhýbať prekážkam v podobe skál a kaktusov. Vývojári spravili hru tak, aby sa dala hrať vertikálne ja horizontálne. Samotné ovládanie je veľmi jednoduché, nájdete tu len 2 tlačidlá, ktoré ovládajú riadenie motorky.

5_faily_rider

Verzia: 4.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 4.1
Aktuálna cena: Zdarma

Sky Force Reloaded

Tí, ktorí už dlhšie hrajú hry na Androide, si určite spomenú na populárnu hru Air Attack. Sky Force Reloaded má rovnaký koncept hry, ktorý navyše pridáva novšiu 3D grafiku. Vašou úlohou je zostreliť všetkých nepriateľov. Nemusia to byť len nepriateľské lietadlá, ale aj tanky alebo vežičky. Hranie nie je tak jednoduché, keďže nepriateľ má výraznú početnú prevahu. Našťastie vy môžete s lietadlom lietať nielen vpred a do bokov, ale aj naspäť dozadu. Hra je dostupná zadarmo s mikrotransakciami.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Run Sackboy! Run!

Run Sackboy! Run! je zaujímavá 3D plošinovka, ktorá prináša čerstvý vzduch na tento presýtený herný trh. Hlavnou postavou je Sackboy, roztomilá uštrikovaná postavička. V hre musíte utekať pred zlým drakom/jašterom a nahrať čo najvyššie skóre. Nechýba ani dobre spracovaný obchod, kde si môžete odomknúť nové postavičky alebo zakúpiť vylepšenia. Run Sackboy! Run je dostupný na Google Play zadarmo a samotného Sackboya si veľmi rýchlo obľúbite.

Verzia: 1.0.4
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.4
Aktuálna cena: Zdarma

Pocket Mortys

Táto hra poteší najmä fanúšikov animovaného seriálu Rick a Morty. Pocket Mortys pripomínaju tak trochu starších Pokémonov z Nintenda. V hre blúdite svetom, cestujete portálmi a bojujete s ďalšími rôznymi verziami Mortyho, prípadne ich získavate. Nechýbajú ani klasické gagy typické pre tento seriál, ktoré nám vývojári zprostredkovali formou dialógou.

pocket-mortys-titlescreen-20160113

Verzia: 2.4.3
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.4.3
Aktuálna cena: Zdarma

LEGO® Jurassic World™

Máte radi dinosaurov, prípadne film Jurský park alebo aspoň Lego hračky? Ak áno, určite by ste mali vyskúšať aj túto Lego verziu Jurského parku. V Jurskom parku môžete získavať rôznych dinosaurov, odomykať postavy alebo si dokonca pomocou experimentu a DNA vytvoriť vlastného unikátneho dinosaura. Nechýba ani typický humor pre všetky Lego hry a dotykové ovládanie na displeji môžete nahradiť externým ovládačom, čo ešte viac spríjemní túto prehistorickú chvíľku.

tumblr_o4xcaf8pg41unvfmao1_1280

Verzia: N/A
Pôvodná cena: 4,99 €
Aktuálna cena: 1,89 €
Verzia: N/A
Pôvodná cena: 4,99 €
Aktuálna cena: 1,89 €
29.10.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+