MojAndroid

Prinášame vám výber desiatich aplikácií za posledný týždeň, ktoré sa objavili medzi novinkami a ktoré patria svojou populárnosťou na vrch rebríčka v Google Play.

Tube Video Downloader

Downloader, ktorý slúži na sťahovanie videí z internetových stránok, ktoré navštívite. Podporované sú najrôznejšie formáty videa, ako MP4, 3GP, FLV, MOV, WMV, či MKV. Z funkcií aplikácie môžeme spomenúť napríklad schopnosť obnoviť prerušené sťahovania, fungovanie na pozadí, sťahovanie niekoľkých súborov súčasne alebo automatickú detekciu odkazov videí z internetového prehliadača.

 

LINE Brush

Jednoduchá aplikácia, ktorá vám umožní vytvárať umelecké diela, priamo na displeji vášho smartfónu. LINE Brush ponúka k tomuto účelu niekoľko kresliacich nástrojov, vrátane 27 štýlových a 15 foto štetcov, ktoré môžete nastaviť presne podľa svojich predstáv. Upravovať môžete aj fotografie uložené priamo vo vašom zariadení.

 

Carbon – App Sync and Backup

Pomocou Carbonu môžete svoje aplikácie zálohovať priamo do cloudu. Podporovaná je služba Google Drive a DropBox, no zálohovať môžete aj lokálne do vnútornej pamäte zariadenia alebo na pamäťovú kartu. K dispozícii sú aj také funkcie, ako automatická záloha či synchronizácia dát medzi rôznymi Android zariadeniami prihlásenými pod rovnakým účtom. Niektoré funkcie však vyžadujú zakúpenie prémiovej verzie aplikácie. Podrobnejšie info nájdete v našej recenzii => Carbon – App Sync and Backup: Pokročilé zálohovanie nielen do cloudu.

 

Verzia: 1.1.4.6
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.1.4.6
Aktuálna cena: Zdarma

Lightning Browser

Lightning Browser síce nie je plnohodnotná náhrada populárnych prehliadačov, no ponúka zjednodušené a odľahčené prostredie natívneho prehliadača Androidu. Používateľské prostredie sa nesie v štýle Holo témy, podporuje Adobe Flash, prehliadanie v tab-och, a je určený pre Android 2.2 a vyššie verzie. Keďže používa natívny engine Android prehliadača, v Javascript benchmarku porazil aj oficiálne vydanie browsera Chrome.

 

Verzia: 4.5.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 4.5.1
Aktuálna cena: Zdarma

Death Fighter 3D

Skvele spracovaná letecká strieľačka, ktorá vás zaujme nielen svojou grafikou, zvukmi a ovládaním, ale aj samotným gameplayom. V hre bude vašou úlohou bojovať proti tisíckam leteckých jednotiek, cez ktoré sa musíte prestrieľať až k bossom. Poslúži vám k tomu celý arzenál zbraní.

 

Valentine’s Day_Theme

Valentín sa nezadržateľne blíži a tak je najvyšší čas prispôsobiť tomuto dňu lásky aj váš telefón. Môžete tak spraviť použitím novej témy pre populárny GO Launcher.

 

EverClip (Web Clipper)

Najjednoduchšou cestou ako si uložiť úryvky z webových stránok do Evernote je práve pomocou aplikácie EverClip. Vďaka tomuto nástroju, môžete jednoducho ukladať obsah celých webových stránok, alebo len ich častí, do cloudu služby Evernote.

 

Verzia: 1.1.7
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.1.7
Aktuálna cena: Zdarma

Magic-Tricks Tutorials

Ak chcete prekvapiť svojich známych alebo zahviezdiť na párty, tak potom sa naučte triky a kúzla pomocou aplikácie Magic-Tricks Tutorials. Jednotlivé triky sú rozdelené do niekoľkých kategórií, pričom každý z nich obsahuje podrobný návod na to, aby ste sa ho dokázali naučiť.

 

Verzia: 3.3
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.3
Aktuálna cena: Zdarma

Xperia Z Live Wallpaper

Vylepšite plochu vášho smartfónu s novým živým pozadím, ktoré môžete nájsť aj v novej Xperii Z. Spleť farieb a pohybujúcich sa žiarivých bodov dodá vašej ploche život, ako nikdy predtým. Nastaviť môžete rýchlosť pohybu, počet pohybujúcich sa bodov a tiež ich veľkosť.

Verzia: 1.1.6
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.1.6
Aktuálna cena: Zdarma

Cubes vs. Spheres

Podarená fyzikálna hra, kde bojujete proti vlnám nepriateľských kociek, hrnúcich sa k vašej okrúhlej základni. Kocky stekajú do herného prostredia z rôznych štruktúr a smerujú k vám zo všetkých strán. Logickým uvažovaním budete musieť rozhodnúť, ktoré kocky napadnúť najskôr (najbližšie alebo najväčšie), vybrať vhodnú guľu a vystreliť ju správnym smerom, rýchlosťou a silou. (Cubes vs. Spheres: zničte zákerné kocky)

 

Verzia: 1.24
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.24
Aktuálna cena: Zdarma
2.2.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+