MojAndroid

Len nedávno sme vás informovali o tom, že po vzore Googlu začal tmavý režim pridávať do svojich aplikácií aj Microsoft. Prvým titulom z dielne redmondského giganta, ktorý sa mohol tmavému kabátu tešiť, bol e-mailový klient Outlook. Netrvalo to však dlho a zoznam appiek od Microsoftu s podporou tmavého režimu sa rozšíril na dve. Informoval o tom XDA-Developers.

Drobnosť, ktorá šetrí batériu

V poradí druhým titulom s touto funkciou je populárna služba OneNote. Pre tých, ktorí nevedia, ide o šikovnú aplikáciu určenú na zapisovanie poznámok. Keďže je dostupná na viacerých platformách a už dlhšie funguje aj jej internetová verzia, k poznámkam môžete mať prístup z viacerých zariadení. Okrem toho však OneNote zaujme aj možnosťou zdieľania vašich zápiskov kolegom či známym. V tejto aplikácii tiež môžete pracovať na skupinových projektoch a nechať voľný priestor brainstormingu.

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

Tmavý režim ešte nebol pridaný do klasickej verzie tejto aplikácie a zatiaľ sa s ním mohli stretnúť len jej beta testery. Ak si teda chcete OneNote prezliecť do tmavej farby, budete sa musieť zapojiť do beta programu. Urobiť tak môžete cez Obchod Play. Ani v tom prípade však nie je úplne samozrejmé, že sa tmavého režimu dočkáte. Novinka sa totiž nešíri prostredníctvom aktualizácie, ale zmeny na serveri. Stretnúť sa s ňou teda zatiaľ môže len hŕstka vyvolených.

Náš tip
Ako zapnúť tmavý režim vo všetkých Google aplikáciách | NÁVOD
18.7.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+