MojAndroid

Titanium Backup, jedna z najpoužívanejších zálohovacích aplikácií pre zariadenia s ROOT právami dostala aktualizáciu. Prináša niekoľko vylepšení, rozšírení a ponúka aj priestor na Box.net na zálohovanie a synchronizáciu až 50 GB dát.

Integrácia služby Box.net je plne kompatibilná len s mobilnými zariadeniami a nie je ju možné využívať na synchronizáciu prostredníctvom počítačov. Navyše ponúka priestor až 50 GB dát a upload jedného súboru vo veľkosti až 100 MB.

Prinášame aj niekoľko vylepšení vo verzii zadarmo aj PRO:

Pridaná podpora pre synchronizáciu záloh s Box.net (PRO)
Pridaná nová „Automatická integrácia sys Dalvik ROM“ (PRO)
Vylepšenie zastavenia/obnovenia aplikácií s integráciou pre ICS
Oprava chybného zobrazovania aplikácií, ktoré boli zakázané v ICS
Pridaná nová funkcia „Presun dát na / z karty SD“

A mnoho ďalších drobných opráv a chýb, ktoré nájdete TU.

Musíme poznamenať, že pravdepodobne Titanium Backup je jednou z najlepších dostupných aplikácií na zálohovanie v Google Play Store. V čase mnohých aktualizácií systému a prechodu na Ice Cream Sandwich môže byť pomôckou pre všetkých používateľov, ktorí chcú mať istotu, že neprídu ani o jednu svoju aplikáciu, jej nastavenia a ďalšie dáta.

Titanium Backup vyžaduje ROOT práva a je dostupný v dvoch verziách – zadarmo a za 4,99 € vo verzii PRO ktorá poskytuje pokročilé funkcie a cloudové služby na Box.net.

Zdroj: androidpolice.com Foto: Titanium Backup Video: YouTube

Titanium Backup free

Titanium Backup PRO

15.3.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+