MojAndroid

Smart hodinky TicWatch od spoločnosti Mobvoi dostanú nové funkcie na sledovanie a zlepšenie spánku. Podľa portálu GSMArena sa tak stane spolu so softvérovou aktualizáciou, ktorá je distribuovaná pomocou sprievodnej aplikácie Mobvoi.

Výsledky vylepšeného merania spánku sú zhrnuté v oficiálnej aplikácii

Smart hodinky značky TicWatch patria k najobľúbenejším hodinkám so systémom Wear OS na trhu. Najvyšším modelom sú v súčasnosti TicWatch 3 Pro Ultra, ktorých hlavnou prednosťou je duálny displej. Okrem klasického AMOLED displeja pre smart režim s výdržou pár dní sa hodinky môžu prepnúť na FSTN displej so základnými funkciami a výdržou až 45 dní.

Ticwatch 3 Pro Ultra | Zdroj: GSMArena.com

Používatelia týchto hodiniek teraz majú prístup k novým 12 zvukom pre zlepšenie spánku a oficiálna aplikácia teraz môže sledovať a zhromažďovať ich údaje o spánku na vyhradenej karte. Údaje zo sledovania spánku sa teraz zaznamenávajú každý deň a zhromažďujú sa do týždenných a mesačných správ.

Niektoré funkcie merania spánku sú dostupné len za mesačný poplatok

Nových 12 zvukov pre spánok pokrýva rôzne kategórie, či už biely šum, prirodzený spánok a ďalšie. Zobrazené údaje o vašom spánku sa ráno zobrazia v dennej správe, ktorá je vytvorená pomocou AI s informáciami o spánkovom cykle a prehľadmi na zlepšenie spánku. K dispozícii je potom aj týždenný a mesačný prehľad o sledovanom spánku.

Ďalšie funkcie odomknú používatelia, až keď sa zaregistrujú na VIP predplatné Mobvoi. Vďaka tomu získajú prístup k ďalším 50 zvukom spánku a ďalším pokročilým údajom (meranie SpO2, minimálny a maximálny tep). Tie budú zahrnuté v týždenných a mesačných správach o spánku. VIP predplatné stojí 5 dolárov mesačne, ale ak sa zaregistrujete do konca decembra, tak vás bude stáť iba 3 doláre mesačne.

Náš tip
Najpredávanejšia séria Samsung telefónov sa onedlho dočká nástupcov
29.12.2022

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+