MojAndroid

Ak využívate mobilný internet od Telekomu, možno ste na svojom prístroji zaznamenali výpadky dátového pripojenia, ktoré pretrvávajú už od poobedia, podľa niektorých zdrojov dokonca už od obeda. Problémy sa týkajú predplatených kariet Easy, ale rovnako aj paušálov. Zhodou okolností problém nastal len deň po ohlásení nových balíčkov pre Easy a zdražovaní mobilných dát.

Náš tip
Telekom zavádza nové balíčky pre Easy, výrazne zdražuje internet

Je pravdepodobné, že sa jedná o závažnejší problém väčšieho rozsahu, nakoľko problémy s mobilným internetom hlásia používatelia z rôznych častí Slovenka a mobilné dáta nefungujú v 3G a ani EDGE pripojení. Niektorí používatelia zaznamenali problémy aj s dobíjaním kreditu na Easy kartách. O vyjadrenie k situácii sme požiadali hovorcu operátora, jeho stanovisko neskôr doplníme do článku.

Ak ste aj vy zaznamenali problém s mobilným internetom v sieti Telekom, budeme radi, ak sa o svoje skúsenosti s ostatnými podelíte v diskusii.

30.5.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+