MojAndroid

Telekom pripravuje od 1. apríla 2019 novú ponuku doplňujúcich dátových balíčkov pre paušály ÁNO. V závislosti od mesačného poplatku a tomu vyhovujúcemu paušálu, majú zákazníci viacero možností dátovania. Za 20 € mesačne môžu prečerpať 4 GB dát v paušále ÁNO M, zaujímavejšia dátová ponuka je v cene 30 € a paušále ÁNO XL, kde je k dispozícii rovných 10 GB dát. Nejedná sa však o čisto dátové paušály, sú v nich zahrnuté voľné minúty a rovnako aj SMS správy.

K paušálom ÁNO ponúka Telekom štandardne nejaké dáta navyše, pričom od 1. apríla 2019 budú obsahovať 3 novinky.

Zlacnenie 1 GB a 2 GB balíčkov

Pôvodné balíčky budú mať nižšie ceny. Ten 1-gigabajtový zlacnie z 5 € na 4 € s viazanosťou. Ak patríte medzi zákazníkov bez viazanosti, za 1 GB dát navyše zaplatíte 5 € z pôvodných 6 €.

Čo sa týka dvojgigabajtového balíčka, jeho cena sa v rámci viazanosti nemení, zostáva na 6 eurách. Cena bez viazanosti klesne výraznejšie z pôvodných 10 eur na 7.

Nový 500 MB balíček v ponuke

Nie všetci zákazníci vyžadujú veľké objemy po vyčerpaní dát. Existujú aj tí menej nároční, ktorým bude 500 MB bohato stačiť. Telekom preto do ponuky zaradí takýto balíček. Jeho cena bude 2 € s viazanosťou alebo 3 € bez nej.

Akciová aktivácia už aj počas viazanosti

Doteraz mali zákazníci možnosť využiť akciovú cenu iba na začiatku svojej viazanosti – v prípade záujmu pri kúpe paušálu ÁNO si mohli zobrať doplňujúci balíček na celé obdobie za špeciálnu cenu.

Po 1. apríli 2019 sa bude dať využiť akciová cena na balíček aj počas viazanosti, t.j. ak už zákazník využíva paušál ÁNO istý čas bez balíčka, stále na zvyšné obdobie môže získať balíček za nižšiu viazanú cenu.

Náš tip
Hľadáme najlepší paušál na dátovanie do 30 EUR mesačne
Zdroj: tlačová správa

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+