MojAndroid

Populárna chatovacia aplikácia Telegram dostáva novú aktualizáciu, ktorá prináša zaujímavú novinku. Vo svete, kedy sa veľmi dbá na súkromie, umožňuje používateľom upravovať správy aj po ich odoslaní. Tie je možné editovať maximálne do dvoch dní, pričom táto funkcia funguje naprieč celou aplikáciou, ako v bežnej konverzácii, tak aj v skupinových chatoch. Ak sa vám teda stane, že odošlete nechtiac správu nesprávnemu adresátovi, tak ju môžete jednoducho upraviť, prípadne zmazať.

Stačí dlhšie podržať prst na správe, ktorú chcete upraviť. Po uložené bude editovaná správa označená tabuľkou tak, aby aj druhá strana videla, že ste ju časom upravili. Telegram tiež prináša možnosť označiť ľudí aj v prípade, ak nepoužívajú používateľské meno. Stačí napísať symbol @ a vybrať kohokoľvek s kým by ste chceli komunikovať. Telegram pridal aj vyhľadávanie v zozname ľudí, vďaka ktorému sa rýchlejšie dostanete k posledným chatom oveľa rýchlejšie.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

16.5.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+