MojAndroid

Majitelia Android tabletov alebo smartfónov s čipom od Nvidie zrejme poznajú aplikáciu TegraZone, ktorá je na takýchto zariadeniach predinštalovaná od výroby. Táto dostala aktualizáciu na verziu 2.9, ktorá ju otvára aj pre ostatné zariadenia s čipmi Snapdragon, Exynos alebo inými. Týmto získavajú všetci Android fanúšikovia novú možnosť prezerať herné tituly. Nie všetky však budú kompatibilné.

nexusae0_128 nexusae0_315 nexusae0_215

TegraZone teraz získala podporu pre Google Play Game Services, čo umožnilo vytvoriť rôzne úspechy za sťahovanie hier, odosielanie recenzii alebo iné. Získavať ocenenia v aplikácii namiesto hry je však zvláštne, no zrejme to pomôže spoločnosti motivovať používateľov. Aplikácia tiež využíva po novom prihlásenie prostredníctvom sociálnej siete Google+. K ďalším novinkám patria lepšie možnosti filtrovania v hrách a mierne zmeny používateľského prostredia. TegraZone si stiahnete zadarmo z Google Play napríklad prostredníctvom nášho widgetu nižšie.

Verzia: 2.9.5
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.9.5
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: androidpolice

29.1.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+