MojAndroid

Len pred niekoľkými dňami predstavený smartfón Sony Xperia X Compact je ďalším z radu “malých smartfónov” tejto japonskej spoločnosti. Ide o naozaj výkonné a zaujímavé zariadenie, ktoré si nájde rozhodne svojich fanúšikov. Tí si dovtedy, kým si ho kúpia, stiahnuť aspoň pozadia a témy z Xperie X Compact do svojho Xperia zariadenia a užiť si vzhľad nového prostredia, ktoré je nadstavbou pre Android 6.0 Marshmallow.

Tapety a témy z novej Xperie sa podarilo ako prvému exportovať portálu Xperia.cz. Ten uverejnil aj videá, na ktorých môžete vidieť, ako nové tapety a témy vyzerajú. Zatiaľ čo tapety z novej Xperie sú naozaj vkusné a zaujímavé, témy sú veľmi jednoduché a dá sa povedať, že iba integrujú do systému nové tapety a prispôsobujú im niekoľko malých detailov v systéme. Tak či onak, ak si chcete vyskúšať vzhľad nového Sony prostredia aj na vašom staršom zariadení, môžete tak urobiť stiahnutím nižšie priložených súborov.

Odkazy na stiahnutie:

Za tip na článok ďakujeme nášmu čitateľovi Vladovi K.

5.9.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+