MojAndroid

Či už ste sa tento rok rozhodli vyraziť do zahraničia alebo ostávate na Slovensku, určite nepodceňujte navigáciu. S kvalitnou navigáciou trafíte naozaj kamkoľvek, a preto prinášame prehľad najzaujímavejších funkcií Sygic GPS Navigácie, ktorú teraz kúpiteod 15,99 EUR. Akcia platí len do 18. apríla, tak nepremeškajte šancu na výhodný nákup. Vďaka offline mapám vám táto aplikácia funguje aj bez pripojenia na internet, keďže mapy máte stiahnuté v telefóne alebo na SD karte. Práve preto je navigácia od spoločnosti Sygic vhodná aj na cestovanie do zahraničia.

Offline mapy, doživotné aktualizácie máp úplne zadarmo, asistent jazdných pruhov, či zdieľanie trasy v reálnom čase nie sú ani zďaleka všetky výhody, ktoré získate inštaláciou Sygic GPS Navigácie.

Medzi najväčšie benefity, ktoré získate pri kúpe Premium+Traffic sú rozhodne aktuálne dopravné informácie. Nezáleží na tom, kto nehodu nahlási. Vďaka aktualizácii každé dve minúty budete mať vždy najaktuálnejšie informácie o doprave. Navigácia vás takto automaticky upozorní na zhustenú premávku a na základe dopravnej situácie prepočíta najrýchlejšiu trasu.

Bezpečnosť je prvoradá, a preto je dôležitou funkciou Head-up Display, ktorá premieta vašu rýchlosť a navigačné inštrukcie priamo na čelné sklo pred vami. V noci tak udržíte svoju pozornosť na ceste a vaše oči budú menej unavené.

Vďaka údajom z Parkopédie vám Sygic GPS Navigácia ponúka údaje zo 75 krajín o viac než 50 miliónoch parkovacích miest. Samozrejmosťou je obsadenosť parkovacích domov aj s cenami pri platenom parkovaní. Čo viac môžete chcieť, keď dorazíte do nového mesta?

Sygic GPS Navigácia ponúka nespočetné množstvo bodov záujmu, ktoré vám poradia nájsť príjemnú kaviareň, reštauráciu, ubytovanie, lekáreň, bankomat alebo kde najvýhodnejšie natankovať. Práve tankovanie je to, čo by vás malo zaujímať, keďže v aplikácii nájdete aj väčšinu čerpacích staníc aj s cenami pohonných hmôt.

Kúpou Sygic GPS Navigácie teda získate tieto funkcie:

  • Offline mapy s aktualizáciami
  • Hlasová navigácia
  • Rýchlostné upozornenia a asistent jazdných pruhov
  • Ceny paliva a parkovania
  • Head-up Display (HUD)

Kúpte si Sygic GPS Navigáciu do 18.apríla so zľavou 75% a pridajte sa medzi 150 miliónov spokojných zákazníkov po celom svete. Pri kúpe doživotnej licencie cez Sygic e-shop, alebo priamo cez aplikáciu máte navyše zaručené doživotné aktualizácie máp úplne zadarmo.

12.4.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+