MojAndroid

Sygic na MWC predstavil novú funkciu pre aplikáciu Car Navigation, ktorá používateľom umožňuje v reálnom čase sledovať ceny pohonných hmôt a s nimi súvisiace náklady.

Nová funkcia je už dostupná v aplikácii Sygic Car Navigation pre technológiu MirrorLink 1.1, ako aj pre Jaguar a Land Rover InControl a HondaLink. Je optimalizovaná aj pre fungovanie s dotykovým displejom AppLink od spoločnosti Ford, a to prostredníctvom technológie Smart Device Link (SDL).

Používatelia navigácie a majú vďaka funkcii prístup k aktuálnym cenám pohonných hmôt poskytovaným spoločnosťou Oil Price Information Service (OPIS). Tie sa budú zobrazovať priamo z aplikácie na dotykovej obrazovke vozidla.

„Nová funkcia Ceny pohonných hmôt umožní používateľom pozornejšie sledovať spotrebu paliva a nájsť najlacnejšiu možnosť v okolí. Vďaka konektivite, ktorú Car Navigation ponúka, môžu vodiči využívať to najlepšie zo sveta smartfónov a automobilového priemyslu. Prepojenie našej aplikácie umožňuje používateľom si naplno užívať jej funkcie na obrazovke vozidiel,“ zdôraznil Peter Schubert, Automotive Director spoločnosti Sygic.

Verzia: 15.8.6
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 15.8.6
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Sygic

2.3.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+