MojAndroid

Klávesnica SwiftKey dostupná pre Android a iOS nedávno dostala aktualizáciu, v ktorej pribudol okrem iného aj panel nástrojov. Nová verzia, ktorá prišla iba pred krátkym časom však prináša ešte lepšie vylepšenia. Tie sú zatiaľ dostupné len pre používateľov na Android telefónoch. Ak používate SwiftKey na iOS, budete si musieť chvíľu počkať.

Čo je nové?

Jedno z nových vylepšení by sa malo dotknúť práve panelu nástrojov, ktorý sa objavil v minulej aktualizácii. Používateľ by mal byť schopný spravovať celý panel – prehadzovať poradie jednotlivých prvkov či vypnutie celého panelu a iné.

Ďalej je tu fakt, že do klávesnice pribudlo ďalších sedem menej používaných jazykov. Navyše bude funkcia zdieľania polohy dostupná v ďalších 24 krajinách.

V neposlednom rade tvorca nezabudol ani na emoji panel. Ten by mal byť vylepšený len minimálne, ale tentoraz by sa mal vedieť orientovať aj na posledné použité znaky.

Už je vonku

Nová aktualizácia na klávesnicu SwiftKey je už v tomto čase dostupná v Obchode Play. Ak teda chcete zistiť, aké sú nové vylepšenia, neváhajte použiť widget nižšie a inštalovať najnovšiu verziu do svojho Android smartfónu. A pokiaľ používate túto aplikáciu už dlhší čas, neváhajte nám v diskusii pod článkom zanechať svoj názor alebo používateľské skúsenosti s touto klávesnicou.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

30.4.2018
Zdroj: Phone Arena

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+