MojAndroid

Telekomunikačný operátor SWAN pripravil pre existujúcich aj potencionálnych zákazníkov vianočný darček. Na dva týždne zákazníkom digitálnej TV sprístupní až 24 televíznych kanálov zadarmo. Z nich 10 je v HD kvalite.

Snažili sme sa ponuku namiešať tak, aby si každý našiel svoje. Napríklad najmenší diváci dostanú bezplatne od Štedrého dňa do Troch kráľov až štyri kanály – Minimax, Megamax, Jim Jam a Duck TV. K Vianociam patria rozprávky a veríme, že si takúto nádielku užije celá rodina.

Ján Matiaska, vedúci produktového oddelenia SWAN

Priaznivcov športu potešia Sport 1 HD, Sport 2 HD a Fight Box HD. Fanúšikovia dokumentov si zas môžu vychutnať Spektrum HD, CBS Reality, Viasat History, Viasat Explore, Viasat Nature či Docubox HD.

Veríme, že filmových fanúšikov nadchne ponuka AMC HD, Film+ HD, FilmBox, FilmBox Plus, FilmBox extra HD, Filmbox family, Filmbox premium HD a CS FILM/CS Mini.

 Ján Matiaska, vedúci produktového oddelenia SWAN

SWAN ponúka služby digitálnej televízie už od 7,99 Eur mesačne. Zákazníci si pritom môžu vybrať zo štyroch programov, pričom v tom najväčšom je viac ako 111 televíznych kanálov. Ak sa zákazník rozhodne pre služby SWANu v decembri, pri dvojročnej viazanosti dostane Digitálnu TV L, alebo mobilnú aplikáciu SWAN GO na 3 mesiace zadarmo.

20.12.2018
Zdroj: Tlačová správa

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+