MojAndroid

Ďalšie domácností môžu vďaka SWANu užívať výhody vysokorýchlostného internetu, ktorý prináša najmodernejšia LTE technológia. Telekomunikačný operátor oddnes svoje služby ponúka aj v mestách Levice, Liptovský Mikuláš, Stupava a Trenčianske Teplice.

LTE internet je vhodnou voľbou nielen pre obyvateľov rodinných domov a iných lokalít, kde boli doteraz užívatelia odkázaní na služby cez DSL, Wifi alebo WiMax providerov. Preto SWAN pracuje aj na pokrývaní okrajových častí miest. Aktuálne je služba LTE internet pre domácnosti dostupná pre viac ako 135 obcí z celého Slovenska.

SWAN pokrýva vysokorýchlostným internetom, ktorý prináša najmodernejšia LTE technológia, tieto mestá:

Bratislava, Bánovce nad Bebravou, Banská Bystrica, Čadca, Dubnica nad Váhom, Dunajská Streda, Galanta. Hlohovec, Komárno Košice, Kysucké Nové Mesto, Levice, Liptovský Mikuláš, Malacky, Martin, Modra, Nitra, Nové Mesto nad Váhom, Nové Zámky, Pezinok, Prešov, Púchov, Senec, Sereď, Stará Turá, Stupava, Topoľčany, Trenčianske Teplice, Trenčín, Trnava, Žilina, Zvolen

Služba LTE doma S je určená menej náročným domácnostiam, ktorým postačí rýchlosť 12/1 Mbit/s, no atraktívna je najmä nízkou cenou iba 9,99 eur mesačne. LTE doma M poskytuje internet za cenu 14,99 € a maximálnu dosiahnuteľnú rýchlosť až 25/2 Mbit/s. Náročnejším klientom je určený produkt LTE doma L s rýchlosťou maximálne 70/5 Mbit/s, ktorý SWAN ponúka za 19,99 eur.

Zdroj: Tlačová správa

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+