MojAndroid

Operátor SWAN dnes oficiálne predstavil svoju novú televíziu, ktorá bola kompletne prepracovaná. Prichádza s novým používateľským rozhraním, elegantným dizajnom a ďalšími novinkami. Celý systém IPTV bol implementovaný do nového radu set top boxov, ktorý okrem atraktívneho dizajnu ponúka aj nadštandardnú rýchlosť pre lepší používateľský komfort.

Dnešným dňom prinášame na trh modernú a kvalitnú televíziu našim existujúcim i novým zákazníkom.

Roman Vavrík, generálny riaditeľ spoločnosti SWAN.

Prepracovaný a moderný archív za 2,99 € mesačne

Jednou z hlavných funkcií, ktoré boli pridané, je možnosť sledovania a vyhľadávania programu alebo relácie podľa vlastných preferencií. Archív je prehľadnejší a pri každej relácii je informácia o jej percentuálnom hodnotení. Archív ponúka možnosť vyhľadania želaného programu aj prostredníctvom voľby filmových žánrov, prípadne vyhľadávania podľa názvu programu. Televízny archív je doplnková služba spoplatnená mesačnou sumou 2,99 €.

swan nova tv

Príjemnejšie prepínanie televíznych programov

Zmeny sa dotkli aj klasického prepínania televíznych programov. Okrem štandardnej informácie o programe je k dispozícii aj časová os vysielaného programu, cez ktorú je možné vrátiť sa spať o niekoľko sekúnd, minút alebo úplne na začiatok programu a opätovne skočiť do priameho vysielania. Zároveň nové prepínanie ponúka aj možnosť jedným stlačením tlačidla spustiť nahrávanie konkrétneho programu a neskôr si ho pozrieť z archívu. Rovnako ako v prípade televízneho archívu, aj služba nahrávanie vlastného obsahu spoplatnená mesačným poplatok vo výške 0,99 €.

swan nova tv

Najdetailnejší prehľad o aktuálne vysielaných programoch

Nové funkcie vám ponúknu pohľad do minulosti odvysielaných relácií, ktoré si viete pozrieť z archívu, ako aj podrobný rozpis budúcich programov, ktoré budú ešte len odvysielané. K programom, ktoré už boli odvysielané sa viete spätne vrátiť po dobu 7 dní. Ak vás niečo zaujme z programov, ktoré budú ešte len vysielané, môžete si už dopredu nastaviť ich nahrávanie, aby ste nič nezmeškali.

„Výsledná zmena, ktorá je krok vpred, vychádzala hlavne z potrieb našich zákazníkov, Snažili sme sa vypočuť ich potreby a priniesť im úplne nové užívateľské rozhranie, ktoré im poskytne ešte viac zábavy pri sledovaní svojej obľúbenej televízie.“

Ján Matiaska, vedúci produktového oddelenia SWANu.

Viac zariadení súčasne

Odteraz môžu zákazníci sledovať televíziu na viacerých zariadeniach súčasne. K dispozícii majú na výber webové rozhranie dostupné cez moje.swango.sk, alebo možnosť stiahnutia aplikácie určenej pre zariadenia iOS alebo Android a tak si zobrať svoju novú televíziu kdekoľvek so sebou.

swan nova tv

Už nemusíte byť v pokrytí služieb SWANu

Zákazník, ktorý sa rozhodne pre novú IPTV od SWANu, už nemusí byť len v pokrytí služieb SWAN, ale novú televíziu si bude môcť spustiť aj na akomkoľvek pripojení iného poskytovateľa internetu. Stačí ak nový set top box pripojí cez sieťový kábel.

Nový set-top box v ponuke

Portfólio podporovaných zariadení sa rozšíri aj o ďalšie aplikácie ako Android TV, Apple TV, vrátane aplikácii pre najnovšie televízory najpredávanejších značiek spoločností Samsung či LG. Posledné zmienené aplikácie, si budú môcť zákazníci priamo nainštalovať vo svojich SMART televízoroch prostredníctvom aplikačných obchodov, ktoré sú priamo zabudované od jednotlivých výrobcov spomenutých značiek.

Ponuka programov a aj ceny zostali nezmenené.

Konkurencia:

Lepší.TV: 90 TV staníc za 7 € mesačne | Porovnanie s konkurenciou

4.11.2020
Zdroj: Tlačová správa

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+