MojAndroid

MojAndroid.sk oslavuje svoje jubileum – desiate narodeniny. Za 10 rokov sme vám priniesli množstvo noviniekrecenzií, testov, porovnaní, tipov, videí, fotografií a najnovšie aj veľké porovnanie mobilov. Dbáme na to, aby sme vám prinášali obsah, ktorý je zaujímavý, relevantný a aby sa k vám informácie dostávali čo najskôr a v čo najpríťažlivejšej podobe. Pre našich verných čitateľov sme si preto pripravili súťaž, v ktorej je možné vyhrať atraktívne ceny.

Veľká narodeninová súťaž pokračuje

Pri príležitosti osláv sme spustili veľkú súťaž, v ktorej môžete hrať o zaujímavé ceny. Súťaž pôvodne prebiehala počas celého mája, no neskôr bola predĺžená aj na jún a pokračujeme aj v júli. Do súťaže sa zapojíte veľmi jednoducho – vyplnením krátkeho dotazníka.

Poznáme výhercu Honor 9X a Honor Watch Magic 2

V tomto týždni ste mohli vyhrať smartfón Honor 9X alebo smart hodinky Honor Watch Magic 2 (42 mm verzia). Vyžrebovaní boli dvaja výhercovia – prvý získal smartfón, druhý smart hodinky. Na zapojenie do žrebovania stačilo vyplniť dotazník týkajúci sa využívania smartfónu vo vašom aute.

HONOR 9X trojity fotoaparat

Dotazník vyplnilo spolu 5032 súťažiacich, v tomto týždni pribudlo 3656 súťažiacich.

Honor 9X vyhráva Viera Rybarová a hodinky Honor Watch Magic 2 poputujú k výherkyni ada siskova. Výhercom srdečne gratulujeme! Ak ste nevyhrali, nezúfajte. Súťaž stále nekončí. O chvíľu vyhlásime novú cenu, o ktorú budete môcť hrať tento týždeň. Jediné, čo musíte urobiť, je vyplniť dotazník a šťastie sa možno usmeje práve na vás.

Ceny do súťaže venoval Honor.

8.7.2020

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+