MojAndroid

Portál MojAndroid.sk v spolupráci so značkou Honor prináša súťaž o dva smartfóny Honor 6A. Všetko, čo musíte urobiť pre zapojenie sa do súťaže, je odpovedať na dve jednoduché otázky a jeden z dvoch nových smartfónov môže byť váš.

Ako sa zapojiť do súťaže?

Súťaž trvá od dnes, 6. novembra do utorka, 14. novembra 2017. V tomto čase je možné vyplniť súťažný formulár, v ktorom nájdete dve súťažné otázky:

 • Koľko megapixelov má zadný fotoaparát smartfónu Honor 6A?
 • Koľké narodeniny oslavuje značka Honor? 

Ak by ste náhodou nepoznali odpovede na otázky z hlavy, pomôže vám stránka www.honor6a.sk alebo nájdete pomoc aj v našom článku. Z tých z vás, ktorí odpovedia správne a zároveň riadne vyplnia svoje kontaktné údaje, budú vyžrebovaní dvaja výhercovia, ktorí získajú novučičký smartfón Honor 6A.

Honor oslavuje narodeniny

Značka Honor oslávila 29. októbra svoje narodeniny. Za niekoľko rokov priniesla na náš trh už 16 atraktívnych smartfónov. Tým prvým na našom trhu bol Honor 6, ktorý ponúkal atraktívny pomer ceny a výkonu. To isté môžeme povedať aj o ďalších smartfónoch tejto značky, ktoré ale skvelou hodnotou konkurujú hneď v niekoľkých cenových kategóriách.

Platí to aj o smartfóne Honor 6A. Ten ponúka atraktívne kovové prevedenie s jemným pieskovaným povrchom. Jeho výhodou je príjemný pocit pri dotyku, ale aj menšia šmykľavosť v ruke a odpudzovanie odtlačkov prstov a nečistôt.

Telefón okrem toho ponúka 5″ HD displej, kvalitný fotoaparát s podporou fázovej detekcie a rýchlym zaostrovaním a aj 5MP prednú selfie kameru. O dostatok výkonu sa stará spoľahlivý čip Snapdragon 430 s 2 GB RAM a 16 GB vnútornej pamäte. Poteší aj veľká batéria s kapacitou 3020 mAh a výrobca nezabudol ani na obľúbený slot pre microSD pamäťové karty.

Vyhrajte 2x Honor 6A!

Chcete sa aj vy stať majiteľom novučičkého smartfónu Honor 6A? Tak neváhajte a zapojte sa do našej súťaže. Otázky sú naozaj jednoduché a v hre nie je jeden, ale hneď dva smartfóny! Zapojiť sa môžete kliknutím na tento odkaz alebo na tlačidlo v článku.

Podmienky súťaže

 • Organizátor súťaže je portál MojAndroid.sk v spolupráci so spoločnosťou Honor.
 • Pre zapojenie sa do súťaže je potrebné správne odpovedať na 2 súťažné otázky a vyplniť kontaktné údaje.
 • Súťaž začína 6. novembra 2017 a končí 14. novembra 2017. Zúčastniť sa môže každý len raz, duplicitné odpovede budú vymazané.
 • Hlavná cena je 2x smartfón Honor 6A. Výhercovia budú dvaja a budú vyžrebovaní do 30 dní odo dňa ukončenia sútaže, výhercov oznámime na stránke MojAndroid.sk.
 • Súťažiť v tejto súťaži môže každá fyzická osoba s trvalým pobytom na území Slovenskej republiky s vekom 15 a viac rokov v čase zapojenia sa do súťaže.
 • Súťaže sa nemôžu zúčastniť vlastníci, zamestnanci organizátora a ich blízke osoby (v zmysle §116 OZ), ani iné subjekty spojené s organizáciou tejto súťaže a ich blízke osoby.
 • Na výhru v súťaži nevzniká právny nárok. V zmysle § 845 Obč. zákonníka v platnom znení nemožno výhru vymáhať a to ani prostredníctvom súdu.
 • Výhry zo súťaže sú predmetom dane z príjmov fyzických osôb v zmysle zákona č. 595/2003 Z.z. o dani z príjmov a výhercovia sú povinní pri zdanení výhry postupovať podľa toho zákona. Výhry, ktoré výhercovia obdržia predstavujú výhry pred zdanením. Podľa zákona č 595/2003 Z.z. o dani z príjmov, výhry z reklamnej súťaže alebo žrebovania, ktoré neprevyšujú výšku 350 € zdaneniu nepodliehajú.
 • Organizátor súťaže si vyhradzuje právo rozhodovať o všetkých otázkach týkajúcich sa tejto súťaže podľa vlastného uváženia a vyhradzuje si tiež právo kedykoľvek obmedziť, odložiť, prerušiť, zmeniť alebo zrušiť súťaž a jej pravidlá.
6.11.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+