MojAndroid

Značka Honor slávi tri úspešné roky na slovenskom trhu. Presne 29. októbra 2014 vstúpila značka Honor na náš trh s modelom Honor 6. Ten vsádzal na skvelý pomer cena / výkon. Jednalo sa o vôbec prvý smartfón v Európe vybavený infraštruktúrou pre prenos dát v sieťach 4G (kategórie 6) integrovanou na čipe. 

Náš tip
Honor 9: Kúpa, ktorá sa vyplatí | RECENZIA

Dnes je to už 16 zariadení

Behom troch rokov na našom trhu predstavila značka štrnásť úspešných telefónov, jeden phablet a jeden inteligentný náramok. Medzi ďalšie skutočne zaujímavé kúsky patrí napríklad kovový Honor 7 s rýchlou čítačkou odtlačkov prstov na zadnej strane zariadenia a programovateľným tlačidlom či Honor 8 so skleneným chrbtom a duálnym fotoaparátom. Zaujal tiež Honor 6X, kto vo svojom čase ako jeden z prvých v nižšej strednej triede predstavil duálny fotoaparátV  súčasnosti je vlajkovou loďou Honor 9.

Kliknutím na obrázok môžete pridať novú používateľskú recenziu smartfónu Honor 9.

V portfóliu značky sú tiež zariadenia zamerané na dizajn. Nájdete tu aj kvalitné a dobre vybavené cenovo dostupné modely s najnovším operačným systémom. Sortiment produktov je tak skutočne široký. Honor ponúka na našom trhu od začiatku kompletné technické zázemie, technickú podporu alebo marketingové a obchodné oddelenie. K dispozícii sú pobočky lokálnych zmluvných partnerov. Funguje tu taktiež online technická podpora na oficiálnych facebookových stránkach značky.

Náš tip
Honor 6X: Takto sa robí bestseller | RECENZIA

Známe tváre nemôžu chýbať

Hlavnou tvárou značky je od jesene 2015 snowboardistka a držiteľka zlatej medaily zo ZOH v Soči Eva Samková. Na Slovensku značku reprezentuje downhillový cyklista Filip Polc. Medzi ďalšie tváre Honoru patrí napríklad kajakár Vavřinec Hradilek, skateboardista Tomáš Vintr, Michal Hrůza a Kapela Hrůzy, snowboardista a surfar Matěj Novák, youtuber Nejfake alebo freeskier Šimon Bartík.

Zdroj: tlačová správa

27.10.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+