MojAndroid

Portál MôjAndroid.sk si pre vás v spolupráci so spoločnosťou ESET pripravil súťaž, v ktorej môžete vyhrať smartfón HONOR 90 v hodnote 500 eur a 3x licenciu ESET HOME Security Premium. Jediné, čo musíte urobiť, je správne odpovedať na tri súťažné otázky a šťastie sa možno usmeje práve na vás.

Nové portfólio od spoločnosti ESET

Citlivé údaje sú veľkým lákadlom pre mnohých hackerov, ktorí môžu profitovať na nešikovnosti používateľa. Ak z tohto dôvodu vznikajú spoločnosti, ktoré sa svojou činnosťou starajú o to, aby vaše údaje zostali v bezpečí. Jednou z nich je aj slovenský ESET, ktorý patrí medzi najúspešnejšie spoločnosti svojho druhu na svete.

Nový ekosystém ochrany ESET HOME Security je platforma, ktorá prináša jednoduchú správu bezpečnostných riešení na všetkých chránených zariadeniach. Používatelia si v nej môžu kontrolovať stav zabezpečenia, spravovať nástroje ako Parental Control, Password Manager či VPN a manažovať svoje predplatné. Nová ponuka sa skladá z troch úrovní predplatného a všetko dôležité sme zhrnuli v týchto dvoch článkoch:

A práve tieto články sú pre vás dôležité, pretože ak nepoznáte odpovede na súťažné otázky, nájdete ich práve v nich. A okrem toho sa dozviete aj množstvo zaujímavých informácií.

Chcem vyhrať. Ako na to?

Pre zapojenie sa do súťaže je potrebné správne odpovedať na tri súťažné otázky a vyplniť svoje údaje vo formulári nižšie. Súťaž trvá do 30.11.2023.

Ak odpoviete na všetky otázky správne, budete zaradení do žrebovania o smartfón v hodnote 500 eur HONOR 90 a 3x licenciu ESET HOME Security Premium.

Podmienky súťaže:

  1. Organizátor súťaže je portál MojAndroid.sk v spolupráci so spoločnosťou ESET
  2. Pre zapojenie sa do súťaže je potrebné správne odpovedať na tri súťažné otázky a vyplniť svoje údaje.
  3. Súťaž začína 22.11.2023 a končí 30.11.2023 o polnoci. Zúčastniť sa môže každý len raz, duplicitné odpovede budú vymazané.
  4. Výhra pre jedného vyžrebovaného výhercu spomedzi všetkých správne odpovedajúcich súťažiacich je smartfón HONOR 90. Traja ďalší výhercovia získajú predplatné ESET HOME Security Premium.
  5. Výherca bude vyžrebovaný po skončení súťaže. Výhercu oznámime na stránke MojAndroid.sk.
  6. Zapojiť sa do súťaže môže každá fyzická osoba s trvalým pobytom na území Slovenskej republiky s vekom 18 a viac rokov v čase zapojenia sa do súťaže.
  7. Súťaže sa nemôžu zúčastniť vlastníci, zamestnanci organizátora a ich blízke osoby (v zmysle §116 OZ), ani iné subjekty spojené s organizáciou tejto súťaže a ich blízke osoby.
  8. Na výhru v súťaži nevzniká právny nárok. V zmysle § 845 Obč. zákonníka v platnom znení nemožno výhru vymáhať a to ani prostredníctvom súdu.
  9. Výhry zo súťaže sú predmetom dane z príjmov fyzických osôb v zmysle zákona č. 595/2003 Z.z. o dani z príjmov a výhercovia sú povinní pri zdanení výhry postupovať podľa toho zákona. Výhry, ktoré výhercovia obdržia predstavujú výhry pred zdanením. Podľa zákona č 595/2003 Z.z. o dani z príjmov, výhry z reklamnej súťaže alebo žrebovania, ktoré neprevyšujú výšku 350 € zdaneniu nepodliehajú.
  10. Organizátor súťaže si vyhradzuje právo rozhodovať o všetkých otázkach týkajúcich sa tejto súťaže podľa vlastného uváženia a vyhradzuje si tiež právo kedykoľvek obmedziť, odložiť, prerušiť, zmeniť alebo zrušiť súťaž a jej pravidlá.
29.11.2023

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+