MojAndroid

Aj keď si väčšinu pozornosti médií a verejnosti minulý mesiac získal ohybný smartfón Huawei Mate X, tak spoločnosť Samsung prišla so svojím riešením o pár dní skôr. Jej ohybný Samsung Galaxy Fold ponúka až dva displeje. Vonkajší 4,6-palcový a vnútorný 7,3-palcový ohybný Infinity Flex displej s výrezom pre selfie kameru v hornom pravom rohu. Tak u väčšiny svojich vlajkových zariadení, aj do Samsung Galaxy Fold predinštaloval výrobca originál pozadia na plochu, ktoré majú zvýrazniť kvality jeho AMOLED displeja. Server SamMobile teraz zverejnil oficiálne pozadia v Samsung Galaxy Fold vrátane živých tapiet.

Pozadia zobrazujú motýlie krídla vo viacerých farebných variantoch. Živé tapety majú navyše ešte animovaný efekt mávajúcich krídiel. Samozrejme, pozadia sú primárne určené pre displej s rozlíšením 2152 x 1536 pixelov, ale je možné ich orezať aj na iné rozlíšenie displeja. S veľkou pravdepodobnosťou vznikne pre Samsung Galaxy Fold aj veľa iných pozadí a živých tapiet od umelcov a tvorcov tretích strán.

Náš tip
Stiahnite si kreatívne tapety pre váš Samsung Galaxy S10
17.3.2019
Zdroj: SamMobile

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+