MojAndroid

Prince of Persia je veľmi stará hra, ktorú ste v možno na svojich starých počítačoch hrávali aj vy. Je to už viac ako dve desaťročia kedy sa po prvýkrát objavila. Dnes si ju však vďaka spoločnosti Ubisoft môžete zahrať aj na svojom smartfóne s operačným systémom Android. Prince of Persia pre Android prichádza s lepšou grafikou a hratelnosťou.

Stále ide v podstate o tú istú hru, v ktorej je vašou hlavnou úlohou zachrániť princeznú. Budete prebojovávať od temných pivníc až ku krásnemu palácu. V hre na vás čakajú levely plné nástrah a nebezpečných strážcov, ktorých musíte poraziť šikovným zachádzaním meča alebo rôznymi trikmi. Ubisoft pridáva aj niekoľko herných módov:

  • Normálny: Úlohou je porozumieť hre, naučiť sa rôzne triky a nájsť najrýchlejšiu cestu bez toho, aby ste sa museli báť  o čas alebo penále za smrť.
  • Time Attack: Preteky s časom, v ktorých sa musíte prebojovať k princeznej za 60 minút.
  • Survival: Najnáročnejší herný mód, v ktorom musíte dokončiť svoju misiu, zachrániť princeznú, v časovom limite 60 minút bez toho, aby ste boli zabití.

Hru teraz môžete zakúpiť na Google Play za 2,39€.

14.9.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+