MojAndroid

Star Wars: Knights of the Old Republic je jednou z najlepších RPG hier súčasnosti. Štandardná cena hry je 9,49 €, no teraz ju môžete mať len za 4,99 €. Za túto cenu bude k dispozícii pravdepodobne po dobu jedného týždňa, možno dlhšie. Android verzia tejto populárnej hry bola portovaná vývojármi Aspyr Media, no oproti klasickej verzii nie je v ničom orezaná. To znamená, že si môžete vychutnať celý príbeh hry. To vám bude trvať tak 20 až 30 hodín.

Star Wars: Knights of the Old Republic

Hra posiela jej hráčov na epickú cestu ôsmimi svetmi v ich vesmírnej lodi s názvom Ebon Hawk. Vaša postava sa v priebehu hry naučí používať až 40 rôznych síl. Samozrejme je plne optimalizovaná na ovládanie pomocou dotykového displeja. Pokiaľ ste teda fanúšikom RPG hier a Star Wars: Knights of the Old Republic ste ešte nevyskúšali, možno je ten správny čas. Poponáhľajte sa a sťahujte, akcia môže kedykoľvek skončiť.

Verzia: 1.0.6
Aktuálna cena: 4,99 €
Verzia: 1.0.6
Aktuálna cena: 4,99 €

Náš tip
Toto je TOP 10 Android hier, ktoré Slováci sťahujú najčastejšie [8/2018]
x

16.8.2018
Zdroj: phonearena.com

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+